РОЗПОРЯДЖЕННЯ
про заміну навчальних занять 
на 24 грудня 2020 року,ЧЕТВЕР,чисельник
             
Група Пара Дисципліна, яка замінюється Ауд. Дисципліна, якою замінюється Ауд. Причина заміни
Назва Викладач Назва Викладач
ТХ-124 1,2       Іноземна мова Венгер О.П./Краснопера Т.В.  30/15 витяжний розклад
3       Історія України Дзізінський М.С. 20
ТХ-125 2       Історія України Дзізінський М.С. 3
3       Громадянська освіта (правознавство) Качуровська К.А. 3
ТХ-127 3       Основи філософськиї знань Гуцалюк Ю.С. 24 залік
4       Безпека життя  Шпак А.В. 24 залік
5       Інформатика і КТ Очеретна І.П. 24 залік
 ТХ-128 1       Хімія Масло Л.М. 18
2       Основи філософськиї знань Гуцалюк Ю.С. 18 залік
ГРС-1 1       Інформатика і КТ Очеретна І.П. 19 залік
2       Безпека життя  Шпак А.В. 20 залік
ІДП-5 1       Мистецтво (культурологія) Дзізінський М.С. 27 залік
2       Основи підприємицтва Янковська Г.В. 27 залік
КДР-15 1       Математика Ткачук О.І. 17
2       Громадянська освіта (правознавство) Качуровська К.А. 17
3       Економіка підприємства Цісар Г.А. 17 залік
4       Громадянська освіта (правознавство) Качуровська К.А. 17 залік
КДР-16 3       Безпека життя  Шпак А.В. 23
4       Мистецтво (культурологія) Дзізінський М.С. 23 залік
5       Безпека життя  Шпак А.В. 23 залік
ТКД-143 4       Історія України** Матвєєв А.Ю. 12
5       Екологія Масло Л.М. 12
6       Екологія Масло Л.М. 12 залік
ТКД-144 1       Історія України* Матвєєв А.Ю. 16
2       Організація і технологія торг.процесів Коневега А.М. 16
3       Організація і технологія торг.процесів Коневега А.М. 16 залік
4       Екологія Масло Л.М. 16 залік
ТКД-146 6       Мистецтво (культурологія) Дзізінський М.С. 26 залік
ДО-15 2       Основи менеджменту і маркетингу Кушнір Г.В. 23 залік
ДО-15,ОА-6 3       Іноземна мова Венгер О.П. 30
4       Іноземна мова за проф. спрямуванням Венгер О.П. 30
ІДП-4 4       Фізика і астрономія Нарольська С.А. 10
5       Іноземна мова Венгер О.П. 30
ОМ-23, ОА-7 5       Всесвітня історія Матвєєв А.Ю. 25
6       Мистецтво (культурологія) Дзізінський М.С. 25 залік
ОМ-22 3       Історія України** Матвєєв А.Ю. 25
4       Математика Очеретна І.П. 25
ФК-40 4       Українська література Комарова О.В. 15
5,6       Фізична культура Малигіна В.С. сз
7       Історія України Дзізінський М.С. 15
ФК-42 5       Економіка (мікроекономіка) Соколова Л.С. 29 залік
6,7       Всесвітня історія Матвєєв А.Ю. 29