План

виховних заходів

в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

на квітень 2019 р.

 

Дата

 

Час проведе-ння

Зміст заходів

Місце проведення

Відповідальний

01.04

Понеділок

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

12.55

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

14.00

Міські змагання з баскетболу

ХПК

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Кудінов С.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

02.04

Вівторок

 

11.30

Обласні спортивні ігри з баскетболу серед юнаків та дівчат ВНЗ

ХПК

Яцик В.В.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

03.04

Середа

 

 

10.55

Засідання Ради студентського самоврядування 

Кабінет № 9

Голова РСС

12.55

Інформаційно-виховні  години в групах фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

16.00

Вечір гумору «Нам сміх продовжує життя»

Читальна зала

Бібліотекарі

18.00

Вистава «Сватання на Гончарівці»

Театр ім.Старицько-го

Заст.директора з вих.роботи

04.04

Четвер

09.00

Інформаційний бюлетень «Алкоголь – руйнівник людських доль, зупинимо його разом»

Читальна зала

Бібліотекарі

12.55

Конференція «Проблеми і перспективи працевлаштування молодих фахівців»

Кабінет № 9

Гуменюк С.В.

12.55

Круглий стіл на тему: «Інфраструктурна підтримка інноваційного ринку праці»

Кабінет № 14

Зуб М.Я.

Цісар Г.А.

Кривончак О.В.

12.55

Інформаційно-виховні години в групах  технологічного та товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

05.04

П’ятниця

14.15

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Викладачі фіз.вих.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

08.04

Понеділок

09.00

Книжкова поличка «Мова ділових паперів»

Читальна зала

Бібліотекарі

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

12.55

Засідання в клубі «Берегиня»

Кабінет № 24

Ляшук О.М.

12.55

Засідання в клубі «Дискусійний»

Кабінет № 28

Гуцалюк Ю.С.

12.55

Засідання в клубі «Шлях до законності»

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

12.55

Засідання в клубі «Етикет гостинності»

Кабінет № 18

Франків Н.І.

12.55

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Кудінов С.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

16.00

Семінар «Історія розвитку діловодства»

Кабінет № 24

Комарова О.В.

09.04

Вівторок

11.30

Обласні спортивні змагання з настільного тенісу

ХПК

Яцик В.В.

13.00

Олімпіада з дисципліни «Спеціальні системи документування»

Кабінет № 25

Королевська О.Д.

14.15

Акція «За чисте довкілля»

 

Викладачі фіз.виховання

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

10.04

Середа

10.55

Засідання Ради студентського самоврядування 

Каб. № 9

Заст.директора з вих.роботи

11.30

Обласні спортивні змагання з настільного тенісу

ХПК

Яцик В.В.

12.55

Інформаційно-виховні  години в групах фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.00

Конкурс фахової майстерності «Кращий діловод»

Кабінет № 9

Комарова О.В.

Королевська О.Д.

14.15

Мовний семінар «Класифікація безособових речень»

Кабінет № 24

Поморова Н.А.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

16.00

Круглий стіл  «Вплив алкоголю, нікотину та наркотиків на жіночий організм»

Читальна зала

Бібліотекарі

11.04

Четвер

10.00

Міські змагання з фізкультурного спортивного багатоборства

Стадіон «Поділля»

Яцик В.В.

10.55

Рада кураторів

Кабінет № 9

Заст.директора з вих.роботи

11.20

Екскурсія у відділ кадрів ХТЕК КНТЕУ

Відділ кадрів ХТЕК

Комарова О.В.

12.40

Бесіда: «ЗМІ та їх роль у житті особистості»

Кабінет № 23

Гуцалюк Ю.С.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

12.04

П’ятниця

13.00

Бесіда «Моя професія – секретар»

Кабінет № 24

Комарова О.В.

Королевська О.Д.

14.15

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Викладачі фіз.вих.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

14.35

Правова вікторина: «Конституція – основний Закон»

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

15.04

Понеділок

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.00

Міські змагання з міні-футболу

Парк ім.І.Франка

Яцик В.В.

12.55

Засідання в клубі «Дивослово»

Кабінет № 25

Поморова Н.А.

12.55

Засідання в клубі «Цікаві зустрічі»

Читальна зала

Швець Н.С.

12.55

Засідання в Краєзнавчому клубі

Кабінет № 23

Матвєєв А.Ю.

12.55

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Кудінов С.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

16.04

Вівторок

10.00

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Фінансово-економічне та обліково-аналітичне забезпечення в управлінні діяльністю суб’єктів господарювання в контексті інноваційного розвитку»

Сайт коледжу

Гриценко О.М.

10.55

ОМК

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.00

Міські змагання з міні-футболу

Парк ім.І.Франка

Яцик В.В.

11.00

Обласні спортивні ігри. Змагання з шахів

Парк ім.І.Франка

Яцик В.В.

13.00

Відвідування Народного дому «Просвіта»

Просвіта

Манзюк Т.В.

Соколова Л.С. 

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

16.00

Бесіда-диспут на тему: «Поспіши творити добро»

Читальна зала

Бібліотекарі

17.04

Середа

10.55

Засідання Ради студентського самоврядування 

Каб. № 9

Заст.директора з вих.роботи

11.00

Засідання кадрової комісії

Метод.кабінет

Гребінська С.І.

11.00

Міські змагання з міні-футболу

Парк ім.І.Франка

Яцик В.В.

11.00

Обласні спортивні ігри. Змагання з шахів

Парк ім.І.Франка

Яцик В.В.

12.55

День економіки і підприємництва

Актова зала

Фролова Н.Л.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

18.04

Четвер

11.00

Міські змагання з міні-футболу

Парк ім.І.Франка

Яцик В.В.

12.55

Олімп коледжу

Актова зала

Заст.директора з вих.роботи

12.55

Інформаційно-виховні години в групах  технологічного та товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

14.35

Педагогічна рада

Актова зала

Гребінська С.І.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

19.04

П’ятниця

14.15

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Читальна зала

Бібліотекарі

20.04

Субота

11.00

День відкритих дверей

Актова зала

Гребінська С.І.

22.04

Понеділок

10.55

Засідання адміністративної ради

Мето.кабінет

Найдук Г.І.

12.55

Засідання в клубі «Барви слова»

Кабінет № 25

Королевська О.Д.

12.55

Засідання в клубі «Господарочка»

Кабінет № 5

Низенко Г.В.

12.55

Засідання в клубі «Еколог»

Кабінет № 6

Гуцалюк О.О.

15.00

Засідання клубу Туристичний

Кабінет № 3

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Кудінов С.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

23.04

Вівторок

09.00

Книжкова виставка тему: «Чорнобильська трагедія – смерть і сльози»

Читальна зала

Бібліотекарі

10.30

Регіональна науково-практична конференція «Філологічний дискурс: лінгвокраїнознавчий та професійний аспект»

Актова зала

Венгер О.П.

Швець Н.С.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

16.00

Урок писанкарства

Читальна зала

Грекул Н.В.

24.04

Середа

10.55

Засідання Ради студентського самоврядування 

Каб. № 9

Заст.директора з вих.роботи

12.55

Конкурс «Міс коледжу – 2019»

Актова зала

Культорганізатор

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

25.04

Четвер

12.55

Інформаційно-виховні години в групах  технологічного та товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.55

Показовий виховний захід «Чорнобильська трагедія»

Актова зала

Нарольська С.А.

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Культорганізатор

16.00

Вечір пам’яті «Чорнобиль – наш біль»

Читальна зала

Бібліотекарі

26.04

П’ятниця

14.15

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Читальна зала

Бібліотекарі

29.04

Понеділок

 

Вихідний

 

 

 

 

 

30.04

Вівторок

 

Вихідний

 

 

 

 

 

  

Заступник директора з навчальної роботи                                                                     Г.І. Найдук