План

виховних заходів

в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

на грудень 2018 р.

 

Дата

 

Час проведе-ння

Зміст заходів

Місце проведення

Відповідальний

03.12

Понеділок

8.00

П’ятихвилинка до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

Навч.кабінети

Надворна Н.Е.

10.15

Засідання адміністративної ради

Метод. кабінет

Найдук Г.І.

11.55

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт. Зала

Кудінов С.В.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Тренінг «СНІД – загроза людству»

                               

Читальна зала

Грекул Н.В.

Білоус Д.В.

04.12

Вівторок

11.00

Співбесіда ВТЕІ

Актова зала

Краснопера Т.В.

11.00

Міські змагання з шахів

Парк ім. І.Франка

Яцик В.В.

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я.

05.12

Середа

10.15

Проведення благодійної акції до Міжнародного дня волонтерства

Фойє коледжу

Бойчук О.Л.

10.15

Засідання Ради студентського самоврядування 

Каб. № 9

Гребінська С.І.

11.00

Міські змагання з шахів

Парк ім. І.Франка

Яцик В.В.

11.55

Інформаційно-виховні години в групах фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.00

Конкурс «Таланти серед нас»

Актова зала

Гребінська С.І.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Ячмінь В.І.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Зустріч з працівниками ДСНС на тему: «Поки не сталася біда»

Чит.зала

Грекул Н.В.

06.12

Четвер

10.15

Олімпіада з Історії України

Кабінет № 23

Ляшук О.М.

11.00

Міські змагання з шахів

Парк ім. І.Франка

Яцик В.В.

11.55

Інформаційно-виховні години в групах  технологічного та товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.00

Засідання Педагогічної ради

Актова зала

Гребінська С.І.

12.55

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Відвідування Хмельницької обласної філармонії, виступ гурту «Цвіт липи»

ХОФ

Гребінська С.І.

07.12

П’ятниця

09.15

Семестрові екзамени товарознавчого та технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

11.00

Міські змагання з шахів

Парк ім. І.Франка

Яцик В.В.

12.55

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

10.12

Понеділок

08.00

П’ятихвилинка «Право чи обов’язок?» до Міжнародного дня прав людини

Навч.кабінети

Митрофанова Н.М.

08.00

Зустріч студентів першокурсників з відомими спортсменами Хмельниччини

Актова зала

Яцик В.В.

10.15

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.55

П’ятихвилинка для студентів на тему «Я маю право»

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

11.55

Засідання в клубі «Берегиня»

Кабінет № 24

Осяк С.В.

11.55

Засідання в клубі «Шлях до законності»

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

11.55

Засідання в клубі «Етикет гостинності»

Кабінет № 18

Франків Н.І.

14.20

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

11.12

Вівторок

 

11.55

Зустріч з політолог ХНУ О.Посвістак та О. Заславською

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

13.00

Мовний семінар на тему: «Морфологія. Складні випадки правопису самостійних та службових частин мови»

Кабінет № 24

Королевська О.Д.

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

12.12

Середа

 

 

10.15

Засідання Ради студентського самоврядування 

Каб. № 9

Гребінська С.І.

11.55

Студентська конференція «Незнання закону не звільняє від відповідальності»

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

11.55

Інформаційно-виховні  години в групах фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

11.55

Семінар «Документи та документування»

Кабінет № 24

Комарова О.В.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

13.12

Четвер

9.15

Семестрові екзамени бакалаврів 

Навч.кабінети

Викладачі

10.15

Засідання Ради кураторів

Кабінет № 9

Гребінська С.І.

11.55

Круглий стіл «права людини в Україні: історія, сучасний стан та перспективи розвитку» за участю Голови Господарського суду Хмельницької області, к.ю.н. Крамара С.І.

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

Матвєєв А.Ю.

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

13.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Фольклорне свято «Андріївські ворожіння»

Чит.зала

Грекул Н.В.

14.12

П’ятниця

09.00

Книжкова виставка, презентація видань про права людини та іншої літератури правового змісту

Читальна зала

Лєскова Л.М.

Свідерська О.М.

09.15

Семестрові екзамени товарознавчого та технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

11.55

Демонстрація фільму «Ілловайська трагедія»

Кабінет № 27

Свідерська О.М.

12.55

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Викладачі фіз.вих.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Інструктаж з безпеки життєдіяльності студентів перед канікулами (правила поведінки на кризі та надання першої медичної допомоги при обмороженні)

Чит.зала

Грекул Н.В.

15.12

Субота

11.00

День відкритих дверей

Актова зала

Гребінська С.І.

17.12

Понеділок

8.00

Лекція на тему «Куріння, алкоголь і здоров’я»

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

09.15

Семестрові екзамени бакалаврів 

Навч.кабінети

Викладачі

10.15

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.55

Засідання в клубі «Дивослово»

Кабінет № 25

Поморова Н.А.

11.55

Засідання в клубі «Цікаві зустрічі»

Чит.зала

Швець Н.С. 

11.55

Засідання Краєзнавчого клубу

Кабінет № 23

Матвєєв А.Ю.

11.55

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Кудінов С.В.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

18.12

Вівторок

09.15

Семестрові екзамени товарознавчого та технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

12.55

Засідання ОМК

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

13.00

Відвідування Народного дому «Просвіта»

Народний дім

Масло Л.М.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я,

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

19.12

Середа

10.15

Засідання Ради студентського самоврядування 

Каб. № 9

Гребінська С.І.

11.55

Інформаційно-виховні  години в групах фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

20.12

Четвер

13.00

Колективні збори

Актова зала

Панькова Н.П.

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

13.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

13.30

Засідання Педагогічної ради

Актова зала

Гребінська С.І.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

21.12

П’ятниця

09.15

Семестрові екзамени бакалаврів, товарознавчого та технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

12.55

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Викладачі фіз.вих.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

24.12

Понеділок

10.15

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.55

Засідання в клубі «Барви слова»

Кабінет № 25

Королевська О.Д.

11.55

Засідання в клубі «Господарочка»

Кабінет № 5

Низенко Г.В.

11.55

Засідання в клубі «Еколог»

Кабінет № 6

Гуцалюк О.О.

11.55

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

14.20

Засідання клубу Туристичний

Кабінет № 3

Красовський Р.Я.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Кудінов С.В.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

25.12

Вівторок

09.15

Семестрові екзамени товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Викладачі

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я,

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

26.12

Середа

09.15

Семестрові екзамени товарознавчого, фінансового та технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

10.15

Засідання Ради студентського самоврядування 

Каб. № 9

Гребінська С.І.

11.55

Інформаційно-виховні  години в групах фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Ячмінь В.І.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

27.12

Четвер

09.15

Семестрові екзамени технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

11.00

Новорічний дитячий ранок

Актова зала

Панькова Н.П.

Пронак А.О.

11.55

Інформаційно-виховні години в групах  технологічного та товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

13.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

28.12

П’ятниця

09.15

Семестрові екзамени товарознавчого, фінансового та технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

12.55

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

14.20

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

14.20

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

29.12

Субота

09.15

Семестрові екзамени фінансового відділення

Навч.кабінети

Викладачі

31.12

Понеділок

09.15

Семестрові екзамени технологічного відділення

Навч.кабінети

Викладачі

 

Заступник директора з навчальної роботи                                                                     Г.І. Найдук