План

виховних заходів

в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

на квітень 2018 р.

Дата

Час проведення

Зміст заходів

Місце проведення

Відповідальний

02.04

Понеділок

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

15.00

Збори мешканців гуртожитку

Актова зала

Трішкіна Н.І.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Кудінов С.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

03.04

Вівторок

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах фінансового відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

14.10

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

спорт. зала 

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

актова зала 

Пронак А.О.

04.04

Середа

10.55

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет  № 9

Гребінська С.І.

12.50

Круглий стіл «Олесь Гончар – опора українського національного відродження»

Кабінет № 24

Гула Л.І.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

14.10

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

15.00

Позачерговий інструктаж зі студентами з пожежної безпеки

Чит.зала

Черномазюк Ю.В.

15.00

Заняття спортивних секцій

спорт. зала 

Шатровський Р.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

актова зала 

Пронак А.О.

05.04

Четвер

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах товарознавчого відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

14.10

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

14.10

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

15.00

Першість коледжу з фізкультурно-спортивного багатоборства

Стадіон

Яцик В.В.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

06.04

П’ятниця

 

14.10

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голови цикл.ком.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

09.04

Понеділок

Вихідний

10.04

Вівторок

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

12.50

Засідання Ради профілактики  

Кабінет № 12

Гребінська С.І.  

12.50

Інформаційно-виховні години в групах фінансового відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

14.10

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

15.00

Першість коледжу з міні-футболу

Стадіон

Кудінов С.В.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

 

11.04

Середа

10.55

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет  № 9

Гребінська С.І.

11.00

Засідання школи молодого науковця

Метод.каб.

Шмерко О.П.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

14.10

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

15.00

Першість коледжу з міні-футболу

Стадіон

Кудінов С.В.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

 

16.00

Круглий стіл  «Вплив алкоголю, нікотину та наркотиків на жіночий організм»

Чит.зала

Горобець Н.С.

12.04

Четвер

11.00

Засідання кадрової комісії

Метод.каб.

Трішкіна Н.І.

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах товарознавчого відділення

навч. кабінети   

Куратори груп 

12.50

Великодня писанка. Традиції українського народу

Чит.зала

Рибчинська О.В.

14.10

Засідання Ради кураторів

Кабінет № 9

Гребінська С.І.

14.15

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

15.00

Міські змагання з фізкультурно-спортивного багатоборства

Стадіон «Поділля»

Яцик В.В.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

13.04

П’ятниця

 

14.10

Засідання циклових комісій

Навч. кабінети

Голови цикл.ком.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

16.04

Понеділок

09.00

Відкриття книжкової полички «Мова ділових паперів»

Чит.зала

Бібліотекарі

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

12.50

Правова вікторина «Конституція – основний закон держави»

Кабінет № 27

Кокодій Ю.В.

12.50

Олімпіада з діловодства

Кабінет № 24

Осяк С.В.

12.50

Олімпіада зі стилістики ділового мовлення та редагування

Кабінет № 25

Королевська О.Д.

12.50

Засідання клубу «Дивослово»

Кабінет № 25

Поморова Н.А.

12.50

Засідання Краєзнавчого клубу

Кабінет № 23

Матвєєв А.Ю.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Кудінов С.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

17.04

Вівторок

 

10.55

Засідання ОМК

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах  фінансового відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

12.50

Конференція на тему «Організація сучасного діловодства»

Кабінет № 24

Королевська О.Д.

12.50

Відвідування Народного дому «Просвіта»

Народний дім

Кізюн Л.І.

12.50

Конференція «Проблеми і перспективи працевлаштування молодих фахівців»

Актова зала

Гуменюк С.В.

14.00

Змагання міської спартакіади з міні-футболу

Парк ім. І.Франка

Кудінов С.В.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

 

16.00

Інформаційний бюлетень на тему «Алкоголь – руйнівник людських доль, зупинимо його разом»

Чит.зала

Бібліотекарі

18.04

Середа

10.55

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет  № 9

Гребінська С.І.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч. кабінети

Куратори груп 

12.50

Конкурс «Міс коледжу – 2018»

Актова зала

Пронак А.О.

14.00

Міські змагання з міні-футболу

Парк ім. І.Франка

Кудінов С.В.

14.10

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Шатровський Р.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

19.04

Четвер

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 16

Панькова Н.П.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах товарознавчого відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

12.50

День документознавця

Кабінет № 24

Осяк С.В.

14.00

Міські змагання з міні-футболу

Парк ім. І.Франка

Кудінов С.В.

14.10

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

14.10

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

14.35

Засідання Педагогічної ради

Актова зала

Трішкіна Н.І.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О

20.04

П’ятниця

12.50

100 років від дня народження О.Гончара

Кабінет № 24

Королевська О.Д.

14.10

Засідання циклових комісій

Навч. кабінети

Голови цикл.ком.

14.10

Суботник на тему «Збережемо красу природи»

Територія гуртожитку

Грекул Н.В., Горобець Н.С.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О

21.04

Субота

11.00

День відкритих дверей

Актова зала

Трішкіна Н.І.

23.04

Понеділок

09.00

Книжкова виставка на тему: «Чорнобильська трагедія – смерть і сльози»

Чит.зала

Бібліотекарі

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод. кабінет

Найдук Г.І.

12.50

Засідання клубу «Барви слова»

Кабінет № 25

Королевська О.Д.

12.50

Засідання клубу «Господарочка»

Лабораторія 5

Низенко Г.В.

12.50

Засідання клубу «Еколог»

Кабінет № 6

Гуцалюк О.О.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

24.04

Вівторок

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах  фінансового відділення

Кабінети

Куратори груп

12.50

День фінансового відділення

Актова зала

Фролова Н.Л.

12.50

Бесіда «ЗМІ та їх вплив на свідомість»

Кабінет № 23

Гуцалюк Ю.С.

14.10

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

25.04

Середа

10.55

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет  № 9

Гребінська С.І.

12.50

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.50

Вечір пам’яті «Чорнобильська трагедія»

Актова зала

Рибчинська О.В.

Пронак А.О.

14.10

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

26.04

Четвер

12.50

Олімп коледжу - 2018

Актова зала

Гребінська С.І.

14.10

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. Зала

Кудінов С.В

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

 

16.00

Урок-пам’яті «Чорнобиль. Трагедія. Пам'ять»

Чит. зала

Горобець Н.С.

27.04

П’ятниця

14.10

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

28.04

Субота

12.00

Участь у Міжнародному проекті «Місто професій»

Парк ім. Шевченко

Масло Л.М.

30.04

Понеділок

10.55

Засідання адміністративної ради

Метод. кабінет

Найдук Г.І.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

  

Заступник директора  з виховної роботи                                              С.І. Гребінська