Пронак Анатолій Олександрович

культорганізатор, співак, артист, композитор, музикант, володіє багатьма музичними інструментами

tolik_talkov@ukr.net

Освіта:

1990 рік – Хмельницьке музичне училище (спеціальність народні інструменти (баян), присвоєно кваліфікацію - викладач ДМШ по класу баяна, артист оркестру, керівник самодіяльного оркестру народних інструментів);

1998 рік – Хмельницький економічний технікум КНТЕУ (спеціальність «Комерційна діяльність», кваліфікація комерсант);

2003 рік – Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут (напрям підготовки «Педагогічна освіта», кваліфікація - бакалавра, вчителя музики, музичного керівника);

2005 рік – Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут (спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика», кваліфікація-вчителя музики, етики і естетики)

Пронак Анатолій Олександрович працює в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі з 1992 року. Протягом цих років обіймав посади художнього керівника, завідувача клубу художньої самодіяльності, культорганізатора.

 

 

Зміст роботи клубу художньої самодіяльності визначається Концепцією культурно-масової роботи Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.  Вона націлена на те, щоб забезпечити участь кожного студента у різних видах, формах виховної діяльності з першого до випускного курсів. Мета такої діяльності – забезпечити нову якість навчання та виховання, створити тим самим необхідні умови для культурного  й духовного розвитку нашого суспільства.

Мета роботи клубу - збагатити інтелектуальний рівень, мислення студентів, примножувати культурний потенціал, розвивати природні здібності, таланти.

Завдання клубу: виявляти здібних, талановитих студентів, сприяти їх розвитку, залучати до участі в проведенні тематичних вечорів, фестивалів, виховних годин, фольклорних свят, концертів, конкурсів, урочистих засідань, тощо нарівні коледжу, міста, області, КНТЕУ.

Велика увага приділяється вивченню культурних досягнення українського народу. З цією метою студенти приймають участь у мистецьких заходах, де знайомляться з історією, культурою, звичаями та традиціями рідного краю та його народу.

Різноманітність заходів та високий рівень їх підготовки забезпечується тісною співпрацею із педагогічним колективом, працівниками бібліотеки, майстрами виробничого навчання.

Постійними та очікуваними гостями в клубі є відомі люди різних сфер діяльності, митці нашого міста. Серед них художні колективи, мистецькі  та театральні студії, волонтери.

Велика кількість концертів в коледжі, на концертних майданчиках міста, області та поза її межами спонукає до високого культурно-естетичного, професійного рівня. Не одноразово учасники були відмічені Грамотами, дипломами та нагородами керівництвом коледжу, області, КНТЕУ, Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Важливу роль в діяльності клубу відіграє його матеріальне та технічне забезпечення. Актова зала, яка налічує близько 300 місць, підходить як для святкових, мистецьких, так і урочистих та виховних заходів. Це сприяє організації культурно-дозвільної діяльності закладу, змістовного дозвілля студентів.

План розвитку художньої самодіяльності