Циклова комісія була створена у 1965 році як циклова комісія товарознавства продовольчих товарів та товарознавства промислових товарів, з 1993 року діяла як циклова комісія товарознавства та комерційної діяльності, у 2018 році перейменована у циклову комісію торгівлі та маркетингу, у 2020 році перейменована у циклову комісію торгівлі, маркетингу та менеджменту.

Циклова комісія готує фахівців за спеціальністю:

076 Підприємництво та торгівля ОПП "Підприємництво, торгівля та управління бізнесом"

076 Підприємництво та торгівля ОПП "Інформаційна діяльність підприємства"

076 Підприємництво та торгівля ОПП «Агробізнес та підприємництво»

073 Менеджмент ОПП «Логістичний менеджмент»

075 Маркетинг ОПП «Маркетингова діяльність»

 111

 

Завдання циклової комісії:

  1. Поглиблення теоретичних основ навчання, які б забезпечували єдність освітнього процесу, виховання і розвитку студента, активізацію його пізнавальної діяльності.
  2. Розвиток у студентів експериментальних вмінь і дослідницько-творчих здібностей, схильності до креативного мислення.
  3. Удосконалення науково-методичного рівня викладання дисциплін, вивчення і поширення кращого педагогічного досвіду.
  4. Підготовка фахівців за інтегрованими планами дозволила запровадити багатоступеневу освіту.

Методична проблема, над якою працює циклова комісія: формування пізнавальної активності студентів – як шлях до формування соціального громадянина та грамотного фахівця в галузі торгівлі, підприємництва, логістики та комерційної діяльності.

 

В різний час циклову комісію очолювали В.В.Степовік, Н.А.Палкіна, Л.Ф.Рябухіна, Г.П.Подоляк, Н.П.Панькова, Р.В.Михайленко.

З 2012 р. по 2019 р. циклову комісію очолювала Кушнір Галина Володимирівна. В навчальному закладі Галина Володимирівна працює з 1998 р.. Під її керівництвом активно впроваджувалися в навчальний процес сучасні освітньо-педагогічні технології.

З 2019 р. по 2022 р. циклову комісію очолювала Трішкіна Ніна Іванівна.

З 2022 р. циклову комісію (кафедру) очолює Кирилюк Олена Іванівна, викладач вищої категорії.

Основними напрямами навчальної та науково-методичної роботи викладачів циклової комісії є розробку та втілення в життя заходів, спрямованих на поліпшення якості на денній та заочній формі навчання, впровадження заходів щодо наукової організації освітнього процесу, ознайомлення з методами і прийомами роботи викладачів, розробку методики викладання окремих навчальних дисциплін, проведення теоретичних, практичних занять, готує рекомендації щодо ефективного використання навчального обладнання, наочних посібників, нових педагогічних технологій у навчальному процесі, організації самостійної роботи студентів з вивчення окремих тем і розділів навчальної дисципліни, надає індивідуальну допомогу викладачам, в плануванні роботи, організації та проведенні відкритих занять, занять гуртків при кабінетах, надає допомогу викладачам-початківцям в оволодінні педагогічною майстерністю. 

Методична проблема, над якою працює циклова комісія: формування пізнавальної активності студентів – як шлях до формування соціального громадянина та грамотного фахівця в галузі торгівлі, підприємництва, логістики та маркетингу.

DSC06882

Кабінет № 7.  Кабінет маркетингу та менеджменту

 DSC06821

Кабінет № 12. Підприємництва та торгівлі

DSC06764 

Кабінет № 16. Товарознавства та агробізнесу

ТРУДОВИЙ ШЛЯХ ТА ОСНОВНІ ЗДОБУТКИ ВИКЛАДАЧІВ

В цикловій комісії торгівлі, маркетингу та менеджменту сьогодні працює 7 педагогічних працівників – 6 викладачів та 1 сумісник, у тому числі 1 викладач є кандидатом економічних наук, 3 викладача  мають вищу кваліфікаційну категорію (з них 1 - здобув звання викладач-методист).

image001    

Кирилюк Олена Іванівна –

  Викладач вищої категорії, голова циклової комісії.

Освіта та практичний досвід : У 2008 році закінчила Вінницький торговельно – економічний інститут за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність, товарознавство непродовольчих товарів»

 В коледжі працює з 2008 року на посаді майстра виробничого навчання , з 2009 року на посаді викладача. З 2022 року голова циклової комісії «Торгівлі, маркетингу та менеджменту»

 Працювала на громадських засадах головою первинної профспілкової організації студентів ХТЕФК КНТЕУ з 2008 року по 2018 рік

 Викладає дисципліни: «Теоретичні основи товарознавства та оцінка відповідності»,  «Товарознавство. Непродовольчі товари», «Організація торгівлі».

 
 IMGbdf2293046db9a44f6773fa373bf43e4V   

Верхогляд-Гловюк Тетяна Миколаївна

викладач

Освіта та практичний досвід: закінчила у 2006 році Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність»; у 2017 році Хмельницький національний університет за спеціальністю «Маркетинг» (бакалавр з маркетингу); у 2018 році Хмельницький національний університет за спеціальністю «Маркетинг» (магістр з маркетингу); 

Викладає дисципліни: «Інфраструктура товарного ринку», «Етика бізнесу», «Маркетинг» «Основи маркетингу», «Основи торговельного підприємництва», «Комунікаційна діяльність, «Підприємницька діяльність

 
 
DSC0062ps  

Цмикал Олена Миколаївна –

викладач вищої категорії, викладач-методист

Освіта та практичний досвід: закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ (2004 р.) за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність» (товарознавець); Тернопільський національний економічний університет (2007 р.) за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» (менеджер (управитель) з адміністративної діяльності)

Нагороджена Почесною грамотою Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг (2003р.); Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації (2010р.)

Викладає дисципліни: «Товарознавство. Продовольчі товари»

  2   

Худецький Віталій Володимирович

Викладач 

Освіта та практичний досвід: у 2004 році закінчив Хмельницький економічний технікум КНТЕУ, спеціальність «Оцінка цілісного майна, операції з нерухомістю»; у 2007 році отримав вищу освіту, закінчивши Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, спеціальність «Менеджмент організацій»; у 2008 році закінчив Міжнародний Інститут Бізнесу, спеціальність «оцінка нерухомих речей, у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них», «оцінка колісних транспортних засобів», «оцінка рухомих речей»; у 2017 році закінчив Кам’янець-Подільський аграрний університет, спеціальність «Інженер землевпорядник»;  у 2017 році закінчив Міжнародний Інститут Бізнесу, спеціальність «експертна грошова оцінка земельних ділянок».

 

Викладає дисципліни: “ Менеджмент”.

24438175918324421936002585401867078614164662n  
Митрофанова Надія Миколаївна
 
Викладач ІІ кваліікаційної категорії
 
Освіта та практичний досвід:закінчила з відзнакою Хмельницький комерційний технікум у 1994 році за спеціальністю «Комерційна діяльність»;
Луцький національний технічний університет у 2012 році за спеціальністю «Товарознавство та торгівельне підприємництво»;
У 2016 закінчила навчання у ВТЕІ КНТЕУ за спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі» присвоєна кваліфікація магістр товарознавства та експертизи в митній справі»;
У 2022 році отримала диплом магістра за освітньою програмою "Менеджмент організацій".
У ВСП «ХТЕФК ДТЕУ» працює з 2009 р.(майстром виробничого навчання спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність»), на посаді викладача з 2018 року.
Викладає дисципліни:«Товарознавство. Продовольчі товари», «Товарознавство. Харчові продукти», «Менеджмент», «Біржова діяльність».
 IMG1881    

Янковська Галина Вікторівна -

к.е.н., викладач вищої категорії

Освіта та практичний досвід: закінчила Шепетівський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку у 1995 році, Хмельницький національний університет за спеціальністю «Маркетинг» у 2008 році (спеціаліст з маркетингу), з  2009 року навчалась в аспірантурі Київького національного торговельно-економічного університету, у 2019 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Маркетингові комунікативні стратегії підприємств готельного господарства»

В коледжі працює з 2001 р, на посаді викладача з 2009 року. З 2021 року завідувач відділенням управління та адміністрування

Викладає дисципліни:                         

«Маркетинг», «Основи маркетингу»

 4  

Максимович Маргарита Петрівна

Викладач першої категорії.

Освіта та практичний досвід: Львівський торгово-економічний інститут, 28.06.1989, Товарознавство і організація торгівлі непродовольчими товарами (товарознавець вищої кваліфікації).

 

Викладає дисципліни: «Основи підприємницької діяльності в агробізнесі», «Основи товарознавства», «Біржова діяльність», «Організація торгівлі», «Організація власної справи», «Електронна торгівля».

 

     Викладачі циклової комісії активно співпрацюють з торговельними та підприємницькими структурами м. Хмельницького та Хмельницької області. За їх рекомендаціями проведена реконструкція існуючих та здійснено будівництво нових торговельних підприємств, впроваджено нові раціональні маршрути завезення товарів, удосконалено торговельно-технологічний процес в багатьох магазинах та ін.

     Підготовка фахівців за інтегрованими навчальними планами дозволила запровадити багатоступеневу товарознавчу освіту.