Екскурсійний похід до Хмельницького музею-студії фотомистецтва
Учасники гуртка «Історичне краєзнавство», що діє на базі нашого коледжу у супроводі викладача історії Олександра Атаманчука здійснили екскурсійний похід в Хмельницький музей-студію фотомистецтва.
Гуртківці мали нагоду ознайомитися з історією виникнення та розвитку фотоапарата й самої світлини. Вражає велика колекція старовиних фотоапаратів, об'єктивів та іншого фотографічного приладдя. Надзвичайно цікавою виявилася виставка світлин кінця XIX початку XX століть з родинних альбомів жителів Проскурова, а також унікальні світлини нашого міста - це наче подорож у минуле.
![33664869763930547840732942973129917397204321n 33664869763930547840732942973129917397204321n](../../../images/thumbs_max/large/2023/03/16/18/64133ddfc094f.jpeg)
![3366732588916340754442468125041603118751810n 3366732588916340754442468125041603118751810n](../../../images/thumbs_max/large/2023/03/16/18/64133de90d575.jpeg)
![3366459906018525214853842059771448379537406n 3366459906018525214853842059771448379537406n](../../../images/thumbs_max/large/2023/03/16/18/64133df31d3d6.jpeg)
16.03.23 р.