Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

рганізовували захід студенти 3 курсу товарознавчого відділення групи ТКД-125, під керівництвом куратора Нестерук Г.В. На свято були запрошені військовослужбовці військової частини міста Хмельницького, воїни якої виконували обов’язок у зоні АТО.

Учасниками та суперниками нашої збірної коледжу стали : Політехнічний коледж, Медичний коледж, Музичне училище. Однак це не завадило нашим студентам посісти ПЕРШЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ МІСЦЕ. Результат нашої збірної становлять 168 балів.

20 студентів з найкращими результатами з бігу на 100м (юнаки та дівчата) коледжу прийняли участь в змаганні.

Міський центр по роботі з дітьми та підлітками організував конкурсно-патріотичну програму «Славні сини України». До гулянь під відкритим небом долучилися студенти Хмельницького торгово-економічного коледжу КНТЕУ.

Заняття проводилось у формі інтерактивної лекції на тему «Числові функції», викладач Очеретна І.П.

Учасники концерту мали змогу продемонструвати свою художню творчість в номінаціях: «Краща пісня», «Кращий танець», «Художнє читання», «Народний гумор», «Кращий ведучий», окремо вибиралась номінація «Краща група» - в цьому році виборола група ТКД-130.

Свій «шлях» до законності клуб з однойменною назвою Хмельницького торгово-економічного коледжу у 2015-2016 н.р. розпочав з відвідування Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Хмельницькій області.

В історії нашої культури є діячі, які особливо яскраво й багатогранно відобразили в своїй творчості душу народу, його національну своєрідність, поетичну вдачу. До таких належить Іван Петрович Котляревський, класик нової української літератури, видатний письменник-реаліст. У важкі часи самодержавства він розкривав духовну велич рідного народу, його мрії, у конкретних художніх образах утілив його віру в краще майбутнє.

Рідним святом хмельничан став День міста, котрий уже традиційно відзначається в останню неділю вересня. Кожне з українських міст має свою історію. Хмельницький не виключення. У нього багата історія, яку потрібно знати і берегти. Майбутнє нашого міста залежить лише від нас, ми є творцями історії сьогодення. Історія міста написана всіма, хто жив, творив і був у нашому місті.

Урочистий захід підготували і провели студенти групи ТКД-127 , куратор Максимович Маргарита Петрівна Особливу активну участь в підготовці свята проявили Литвинюк О., Бацура Н., Лучко О., Бабак С., Ланкевич В., Попик Б. Глядачі були в захваті від цікавих номерів концерту. Особливо пройшовся до вподоби виступ команди КВН.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.