Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Перед майбутніми абітурієнтами виступили викладачі та адміністрація коледжу. Відповідальний секретар Осипова Ольга Сергіївна розповіла майбутнім студентам всі переваги подальшого продовження навчання у нашому коледжі та здобуття престижної професії.

Викладач хімії Анченко Галина Василівна та студентами групи ТХ-111 під час цього заходу ознайомили присутніх з особливостями хімічної будови молекул пахучих речовин, походженням пахощів, історією та використанням парфумів. Крім того частина представленого матеріалу стосувалася деяких представників ароматних прянощів та особливості їх хімічного складу й застосування.

І місце - Єфімова Уляна (група ОА-2) ІІ місце – Марцонь Єлизавета (група БО-32) ІІІ місце – Шанюк Марина (група ОА-2)

Початковим етап заходів декади стала виставка стіннівок присвячених видатним вченим природознавцям.

Запрошуємо всіх товарознавців приєднатись до активної роботи під час проведення декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності та до відзначення нашого професійного свята 15 березня 2016 року!

До Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, в Народному Домі «Просвіти» триває тематичний тиждень «О слово рідне, хто без тебе я!».

9 лютого у групі ОА-2 викладач Венгер Олександр Павлович провів відкрите заняття з дисципліни: «Іноземна мова» на тему: «Global warming» Заняття проводилось із використанням методу проектів. Заняття відвідали директор коледжу Н.І. Трішкіна, заступник директора коледжу з навчальної роботи Г. І. Найдук, методист коледжу Н.П.Терехова, викладач- методист Н.І. Сінчук та викладачі циклової комісії діловодства та філологічних дисциплін. На практичному занятті студенти продемонстрували свої високі знання та гарну підготовку. Отримані ними навички стануть у пригоді як при вивченні інших дисциплін, так і в подальшій професійній діяльності та повсякденному житті. Присутні відзначили високий рівень підготовки викладача та студентів і якісну реалізацію поставленої мети заняття. Студенти та гості заняття отримали масу позитивних емоцій.

Мета конкурсу: Визначити кращих за професією студентів, кращу групу. Обмін досвідом, встановлення ділових контактів з торгівельними підприємствами міста, демонстрація професійних вмінь та навиків, набуття професійного досвіду майбутніх працівників торгівлі.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.