Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Програма роботи конференції передбачала участь студентів та керівників в пленарному та секційних засіданнях, проведення екскурсій по навчальному закладу та по місту Харків

Метою заняття є закріплення теоретичних знань та формування професійних компетенції щодо складання оборотної відомості та балансу на кінець звітного періоду.

студентів фінансового відділення із практикуючим бухгалтером, регіональним представником газети «Все про бухгалтерський облік» Шиманською Оленою Олександрівною

на тему: «Доходи і видатки місцевих з бюджетів» з дисципліни «Бюджетна система» для студентів 3 курсу групи БО-29

Доповідачами було закцентовано увагу на визначній ролі ресурсів діяльності банківських установ, від обсягу і структури яких залежить масштаби і види здійснюваних ними активних операцій.

Студенти першого курсу зустрілися в командній грі «Брейн-ринг знавців української та світової літератури». Всі групи взяли активну участь та продемонстрували гарні знання.

Протягом березня відвідувачів виставкової зали Народного Дому вітають виставкою «Мальовнича Україна». Студенти коледжу ознайомились з історією рідного краю, видатними просвітянами Поділля та України.

З 15 по 17 березня 2016 року проводиться чергова акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03051001 «Товарознавство та комерційна діяльність».

Всі твори, які прозвучали з уст студентів є авторським доробком Ольги Рибчинської - викладача української мови та літератури, члена "Конгресу літераторів України"

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.