Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

6 грудня 2016 року студенти ХТЕК КНТЕУ групи БО-32 разом з викладачем Сольською В.В. відвідали презентацію книги «Як підняти українську економіку» Андрія Новака - кандидата економічних наук, політолога, громадського діяча, українського економіста.

З метою формування правової культури студентів, прищеплення поваги до прав і свобод людини, забезпечення і виконання студентами Законів України, усвідомлення ними своїх прав і свобод, обов'язків - у читальному залі бібліотеки відкрита книжкова виставка «Тиждень права»

5 грудня 2016 року викладачем Сольською Вітою Володимирівною було проведено відкрите інтерактивне лекційне заняття з дисципліни «Політична економія» на тему «Економічне зростання і його чинники» у групі БО-32.

До уваги студентів в читальному залі бібліотеки діє виставка-поличка «Моя спеціальність товарознавець».

5 грудня 2016 року на базі Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбулось засідання круглого столу Хмельницького осередку українського товариства товарознавців і технологів «Товарознавство: досягнення, тренди і виклики».

2 грудня 2016 року на базі Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, м. Луцьк, за підтримки Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, пройшов V Всеукраїнський фестиваль професійної майстерності "КомерцФест"

01.12.2016 День технолога

Подільський край багатий на овочі, ягоди, м'ясо, рибу, зернові. Населення Поділля славилось своєю національною кухнею з широким асортиментом страв та їх високими смаковими й поживними властивостями.

Саме так називався майстер-клас для студентів –випускників, який було організовано тренінговим центром «Школа успіху».

Досвідчений кондитер Петлюк Валентина Петрівна провела майстер-клас з приготування декоративних елементів з мастики для оформлення кондитерських виробів.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.