Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Для студентів випускних груп Пронак Іриною Миколаївною вже традиційно проведено майстер-клас «Молодь починає та виграє; ефективні способи пошуку роботи в сучасних умовах»

В рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувались олімпіади з навчальних дисциплін циклу серед студентів ІІ-ІІІ курсу.

В рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності та до Міжнародного Дня 8 березня у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувалась виставка-продаж парфумерно-косметичних, галантерейних товарів, сувенірів, чаю та кондитерських виробів ТМ «Мономах».

2 березня 2017 року у коледжі відбулося чергове засідання Хмельницького осередку Українського товариства товарознавців і технологів у форматі круглого столу на тему «Захист і задоволення споживачів»

3 березня 2017 року відбулося відкрите заняття – інтерактивна лекція з дисципліни «Страхові послуги» на тему «Страхування від нещасних випадків» за участю фахівця зі страхування страхової компанії «Перша страхова» - Волиняк Тетяни Петрівни.

03 березня 2017 р. в рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності під керівництвом викладача вищої категорії Сінчук Н.І. відбувся виховний захід професійного спрямування «Презентація творчих робіт студентів з дисципліни «Мерчендайзинг» на тему «Мерчендайзинг продовольчих товарів».

03 березня 2017 р. директором ХТЕК КНТЕУ, кандидатом економічних наук, доцентом, викладачем вищої категорії із педагогічним званням «методист» в рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності проведене відкрите заняття з дисципліни «Комерційне товарознавство» методом відео лекції на тему «Побутові електричні прилади»

Вже традиційна для нашого навчального закладу студентська науково-практична конференція «Товари ХХІ століття», яка відбулася 01 березня 2017 року у ХТЕК КНТЕУ

Олімпійські ігри

01 березня 2017 року викладачем Цісар Г.А. проведено відкрите практичне заняття з елементами інтерактивних технологій на тему: «Визначення зносу будівель» зі студентами ІІ курсу групи ОМ-18 денної форми навчання спеціальності 5. 03050802 Оціночна діяльність.

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.