Гуменюк Світлана Василівна

Завідувач навчально-виробничої практики

Гуменюк Світлана Василівна

Завідувач  навчально-виробничої практики

Працює в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ  з 1992 року по теперішній час.

Займала посади:

  • майстра виробничого навчання (1992-2000)
  • викладача (2000-2000);
  • завідувач технологічного відділення (2000-2012);
  • заступника директора з навчально-виробничої роботи (з квітня 2012 року по 2015 р.),
  • завідувач навчально-виробничої практики по теперішній час

Гуменюк Світлана Василівна закінчила Міжрегіональну Академія управління у місті Хмельницькому у 2000 році за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізацією: «Економіка та управління бізнесом» та здобула кваліфікацію менеджмент бізнесу.

Як завідувач навчально-виробничої практики Світлана Василівна є безпосереднім організатором виробничої практики студентів за денною та заочною формами навчання, підвищення кваліфікації викладачів-керівників практики та майстрів виробничого навчання. є укладачем наскрізних програм практики зі спеціальностей коледжу, з урахуванням сучасних змін у змісті освіти.

Розробила повний комплекс науково-методичного забезпечення дисциплін: «Економіка підприємства», створила та використовує в навчальному процесі інноваційні технології навчання. Надає методичну допомогу молодим викладачам та майстрам виробничого навчання, є членом методичної ради коледжу, виробничої ради тощо.

Володіє високими моральними якостями, загальною і професійною культурою. Вимоглива до себе і студентів, користується повагою серед колег та студентів коледжу.

ЇЇ досвід проведення практичних занять з використанням ситуаційних задач був узагальнений на рівні міського методичного об’єднання викладачів спеціальних дисциплін. Гуменюк Світлана Василівна займається організацією зв’язків з випускниками з питань їх працевлаштування та продовженням навчання в ВУЗах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

 За плідну працю Гуменюк Світлана Василівна нагороджена:

  • Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2004 р.);
  • Подякою Хмельницької міської Ради (01.10.2013 р.)

Як, викладач, Світлана Василівна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист».

Сімейний стан: заміжня, має двох доньок.