Заміна занять

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету!

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
про заміну навчальних занять
на 20 листопада 2017 року (понеділок, чисельник)
Група Пара Дисципліна, яка замінюється Ауд. Дисципліна, якою замінюється Ауд. Причина заміни
Назва Викладач Назва Викладач
ТХ-115 4 ТВКП Низенко Г.В. 8 Мікробіологія та фізіологія Масло Л.М. 2 вичитано
ТХ-116 4 Людина і світ Коневега А.М. 20 ТВКП Назарчук Н.М. 8 вичитано
ТХ-117 3 Мікробіологія та фізіологія Анченко Г.В. 6 Вступ до спеціпальності Низенко Г.В. 6 коригування
  4 Вища математика Лучицька Н.Ю. 9 Історія України Ляшук О.М. 20 заява
  6 Вступ до спеціальності Низенко Г.В. 18 Мікробіологія та фізіологія Масло Л.М. 18 коригування
ТХ-112 3 навчання з 3 пари     за розкладом      
4 Процеси та апарати Надворна Н.Е. 1 Вища математика Ткачук О.І. 17 вичитано
ТХ-119 4 Математика Ткачук О.І. 17 Біологія Гуцалюк О.О. 1 виробнича необхідність
ТХ-113 3 Організація виробництва в ЗРГ Бондарчук К.П. 6 Процеси та апарати Надворна Н.Е. 1 відпустка
4       Іноземна мова (за п.с) Гула Л.І.  20 додатково
ТХ-110 1,2       за розкладом      
3,4       Предмет спецпідготовки Бойчук О.Л. 5 лабораторна робота
ТХ-111 1 Організація обслуговування в ЗРГ Найдук Г.І. 18 Основи підприємництва Низенко Г.В. 18 коригування
2 Предмет спецпідготовки Бойчук О.Л. 2 Організація обслуговування в ЗРГ Найдук Г.І. 18 виробнича необхідність
ТХ-118 3     18     2 коригування аудиторій
ТКД-137 ТКД-138 1,2,3 хлопці     Захист Вітчизни Кокодій Ю.В.   стрільба
1,2,3 дівчата     Захист Вітчизни (МСП) Білоус Д.В. ч/з  
ТКД-134 3,4 Економіка Сольська В.В. 14 Основи маркетингу Янковська Г.В. 14 додаткова (3) вичитано
ТКД-136 5       Фізичне виховання Красовський Р.Я. с/з додаткова 
КДР-11 1 Господарське право Кокодій Ю.В. 27 Комунікаційна діяльність Янковська Г.В. 12 виробнича необхідність
2 Комерційне товарознавство Трішкіна Н.І. 12 вичитано
ДО-13 2 Інформатика  Лучицька Н.Ю. 15 Іноземна мова  Поморова Н.А.  21 заява
3 Іноземна мова  Швець Н.С.  22 Іноземна мова  Поморова Н.А.  22 лікарняний 
ОА-4 3 Інформатика  Манзюк Т.В.  10 Математика  Манзюк Т.В.  10 коригування
4 Правознавство  Кокодій Ю.В. 27 Іноземна мова  Венгер О.П.  27 заява
ОМ-20 2 Фізика  Буджерак А.М.  20 Іноземна мова  Гула Л.І.  20 коригування
3 Правознавство  Кокодій Ю.В. 29 Фізика  Буджерак А.М.  29 коригування
БО-35 3 Вступ до спеціальності  Шмерко О.П.  ч/зал Історія України Ляшук О.М. 25 вичитано 
ДО-12 3 БЖД Нарольська С.А.  21 Документознавство  Королевська О.Д.  21 вичитано 
4 Діловодство  Осяк С.В.  29 Іноземна мова  Поморова Н.А.  29 коригування 
5 Охорона праці  Максимович МП.  3 Іноземна мова  Поморова Н.А.  26 вичитано 
6       Діловодство  Осяк С.В.  24 коригування 
ОА-3 3 Іноземна мова (за проф спрям)  Шабікова Т.С.  30 Бюджетна система  Фролова Н.Л.  4 додатково
ОМ-19 4 Інформатика і КТ  Манзюк Т.В.  10 Гроші ікредит  Нестерук Г.В.  10 вичитано 
БО-33 1(за 4 пару)  Іноземна мова (за проф спрям)  Швець Н.С.  22 Іноземна мова (за проф спрям)  Поморова Н.А.  22 лікарняний 
3 Соціологія  Гуцалюк Ю.С.  28 Соціологія  Гуцалюк Ю.С.  28 залік 
4       Фізичне вихрвання  Красовський Р.Я.   додатково 
ДО-11 1 Практикум компютерного діловодства  Лучицька Н.Ю.  9 Друга іноземна мова  Венгер О.П.  22  
4 Друга іноземна мова  Венгер О.П.  22 Економіка, організація та планування діяльності підприємства Зуб М.Я.  22 додатково
ОА-2 2 Вища математика  Лучицька Н.Ю.  9 Казначейська справа  Фролова Н.Л.  9 заява
3 Казначейська справа  Фролова Н.Л.  15 Психологія  Шмерко О.П.  15 коригування 

                                               Розклад дзвінків

 
№ пари  Час проведення 
1 пара  8.00 – 9.00
2 пара 9.15 – 10.15
перерва  10-15 – 10.40
3 пара 10.40 – 11.40
4 пара 11.55 – 12.55
перерва 12.55 – 13.20
5 пара 13.20 – 14.20 
6 пара 14.35 – 15.35
7 пара 15.45 – 16.45