Анонс

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

План

виховних заходів

в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

  на листопад 2017 р.

Дата та

день

 

Час проведення

Зміст заходів

Місце проведення

Відповідальний

01.11

Середа

13.15

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.15

Круглий стіл зі студентами 2 курсу технологічного відділення щодо культури споживання чаю на тему «Чайна церемонія»

Бібліотека ім. М.Островського

Низенко Г.В.

Франків Н.І.

13.15

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

14.00

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

16.00

Диспут: «Чи треба бути  добрим і милосердним»

Чит.зала

Грекул Н.В.

Горобець Н.С.

 02.11

Четвер

13.15

Семінар зі студентами товарознавчого відділення на тему «Торгові автомати Японії»

Кабінет № 15

Бойчук Л.М.

13.15

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

13.15

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

14.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Першість коледжу з настільного тенісу

Спорт зала

Яцик В.В.

15.00

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Гуртожиток

Горобець Н.С.

 03.11

П’ятниця

 

11.00

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет  № 9

Гребінська С.І.

13.15

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голови цикл.ком.

13.15

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

16.00

Батьківські збори у групах ІІ курсів

Актова зала

Гребінська С.І.

06.11

 Понеділок

10.15

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

12.00

Засідання Бібліотечної ради

Чит.зала

Гребінська С.І.

12.00

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

12.00

Конкурс знавців української мови імені П.Яцика

Кабінет № 24

Осяк С.В.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Кудінов С.В

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Лекція на тему: «Ступінь свободи і міра відповідальності»

Чит.зала

Зав.гуртожитком

Вихователь

 07.11

Вівторок

09.00

Книжкова виставка присвячену до Дня  української писемності та мови: «Наша мова калинова»

Чит.зала

Бібліотекарі

11.55

Інформаційно-виховна година в групах  фінансового відділення

Кабінети

Куратори груп

12.00

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

12.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

12.15

Відвідування Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва

Юнацька бібл.

Королевська О.Д.

Савіцька Л.П.

13.00

Ток-шоу від громадської організації «Збережи життя»

Актова зала

Гребінська С.І.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

13.20

Олімпіада з української мови

Кабінет № 24

Рибчинська О.В.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Міські змагання з настільного тенісу

ХПК

Яцик В.В.

 08.11

 Середа

12.00

Виховний захід до Дня української мови та писемності «Рідна мова – мова пращурів. Передамо її нащадкам»

Актова зала

Пронак І.М.

12.15

Відвідування Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва

Юнацька бібл.

Швець Н.С.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

13.20

Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

Кабінет № 24

Королевська О.Д.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Міські змагання з настільного тенісу

ХПК

Яцик В.В.

 09.11

Четвер

10.15

Засідання Ради кураторів

Кабінет № 12

Гребінська С.І.

11.55

Професійний конкурс «Кращий за професією»

Актова зала

Кайдановська С.Ф.

12.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

12.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

12.15

Відвідування Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва

Юнацька бібл.

Митрофанова Н.М.

Матвєєв А.Ю.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

13.20

Вікторина «Шануймо рідне слово»

Кабінет № 24

Гула Л.І.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Міські змагання з настільного тенісу

ХПК

Яцик В.В.

15.00

Виховний захід з профілактики правопорушень та правового виховання мешканців гуртожитку

Читальна зала

Вихователь

 10.11

П’ятниця

10.15

Засідання  студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет № 9

Гребінська С.І.

12.00

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голов.цикл.коміс.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Міські змагання з настільного тенісу

ХПК

Яцик В.В.

15.00

Батьківські збори у групах ІІІ та IV курсів

Навч.кабінети

Гребінська С.І.

 13.11

 Понеділок

10.15

Засідання Адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

13.00

Засідання в клубі «Берегиня»

Кабінет № 24

Рибчинська О.В.

13.00

Засідання в клубі «Дискусійний»

Кабінет №28

Гуцалюк Ю.С.

13.00

Засідання в клубі «Шлях до законності»

Кабінет № 27

Кокодій Ю.В.

13.00

Засідання в клубі «Етикет гостинності»

Кабінет № 18

Франків Н.І.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Кудінов С.В

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

 14.11

Вівторок

11.55

Інформаційно-виховна година в групах фінансового відділення

Навчальні каб.

Куратори

12.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

12.15

Відвідування Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва

Юнацька бібл.

Гриценко О.М.

12.55

Засідання Методичної ради

Метод.каб.

Найдук Г.І.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

 15.11

Середа

11.55

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.00

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

 16.11

Четвер

11.55

Інформаційно-виховні години в академічних групах товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.00

Свято «День студента»

Актова зала

Ткачук О.І.

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

13.00

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

13.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О

 17.11

П’ятниця

 

 

 

10.15

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет  №12

Гребінська С.І.

12.00

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голови цикл.ком.

12.00

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

 

Актова зала

Пронак А.О.

20.11

Понеділок

09.00

Виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає»

Чит.зала

Бібліотекарі

10.15

Відкриття декади циклової комісії виробництва харчової продукції

Виставка-розпродаж кулінарної продукції на тему «Борошняні страви Хмельниччини»

Фойє коледжу

Низенко Г.В.,

Майстри виробничого навчання

10.15

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

12.00

Олімпіада з дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції» серед студентів 3 курсу

Кабінет № 8

Низенко Г.В.

Бойчук О.Л.

13.00

Засідання в клубі «Дивослово»

Кабінет № 25

Поморова Н.А.

13.00

Засідання в клубі «Цікаві зустрічі»

Чит.зала

Швець Н.С.

13.00

Засідання Краєзнавчого клубу

Кабінет № 23

Матвєєв А.Ю.

13.00

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Кудінов С.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

21.11

Вівторок

08.00

Інформаційна п’ятихвилинка до Дня Гідності та Свободи

Навч.кабінети

Поморова Н.А.

10.15

Відкрите засідання клубу «Господарочка».

Виставка  кулінарної продукції на тему: «Картопляні фантазії»

Фойє коледжу

Бойчук О.Л.

11.55

Інформаційно-виховні години в групах фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.00

Засідання координаційної ради з виховної роботи

Метод.кабінет

Гребінська С.І.

12.00

Відвідування Народного дому «Просвіта»

Народний дім

Митрофанова Н.М.

Матвєєв А.Ю.

12.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н. Л..

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

 22.11

Середа

10.15

Виставка-розпродаж кулінарних та кондитерських виробів «Перші кроки»

Фойє коледжу

Назарчук Н.М.

11.55

Інформаційно-виховні  години в групах технологічного відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.00

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Вечір-вшанування жертв Голодомору «Трагічні сторінки історії мого народу»

Чит.зала

Лєскова Л.М.

 

23.11

Четвер

10.15

Брейн-ринг «Знавець устаткування ЗРГ»

Кабінет № 8

Надворна Н.Е.

11.55

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

11.55

Інформаційно-виховні години в академічних групах товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

13.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

24.11

П’ятниця

 

08.00

Інформаційна п’ятихвилинка до Дня пам’яті жертв голодоморів «Минуле вчить живих»

Навч.кабінети

Кирилюк О.І.

10.15

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет №9

Гребінська С.І.

12.00

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

12.00

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голови цикл.ком.

12.00

Семінар  на тему «Готельно-ресторанний комплекс: стратегія та способи просування закладу»

Кабінет № 18

Найдук Г.І.

Франків Н.І.

Назарчук Н.І.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

25.11

Субота

11.00

День відкритих дверей

Актова зала

Масло Л.М.

27.11

Понеділок

 

10.15

Засідання адміністративної ради

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.55

Відкрите засідання клубу «Етикет гостинності» на тему:

«Застільний етикет Київської Русі»

Кабінет № 18

Франків Н.І.

13.00

Заняття предметних гуртків

Навч.кабінети

Керівники гуртків

13.00

Засідання в клубі «Барви слова»

Кабінет № 25

Королевська О.Д.

13.00

Засідання в клубі «Господарочка»

Кабінет № 5

Низенко Г.В.

13.00

Засідання в клубі «Еколог»

Кабінет № 6

Гуцалюк О.О.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Кудінов С.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

28.11

Вівторок

11.55

Інформаційно-виховні  години в  групах  фінансового відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

12.00

Майстер клас  від рестораторів міста Хмельницького

Кабінет № 5

Бойчук О.Л.

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н. Л..

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Красовський Р.Я,

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

29.11

Середа

10.15

Відкритий захід патріотичного характеру. Виставка сервірованих столів з елементами сучасного та національного декору на тему: «Славетні сторінки  в Історії України»

Фойє коледжу

Низенко Г.В.

Франків Н.І.

Бойчук О.Л.

11.55

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

16.00

Відвідування Хмельницької обласної Філармонії – «Козаки Поділля»

ХОФ

Гребінська С.І.

30.11

Четвер

11.55

Інформаційно-виховні години в групах  товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори груп

11.55

Виховний захід приурочений Небесній сотні «Герої не вмирають»

Актова зала

Рибчинська О.В.

12.00

ХI студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми індустрії гостинності»

Кабінет № 18

Найдук Г.І.

Низенко Г.В.

Боднарчук К.П.

13.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

13.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

13.00

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

14.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Яцик В.В.

14.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.



 

Заступник директора з виховної роботи                                 С.І. Гребінська