Анонс

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Міністерство освіти і науки України

Київський національний торговельно-економічний університет

Хмельницький торговельно-економічний коледж

  «Затверджую»

Директор коледжу

________ Н.І. Трішкіна

«31» травня 2017 р.

План

виховних заходів

в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

на червень 2017 р.

Дата

Час проведення

Зміст заходів

Місце проведення

Відповідальний

01.06

Четвер

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

13.15

Інформаційно-виховні години в групах товарознавчого відділення

Навч.кабінети

Куратори

14.35

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

02.06

П’ятниця

 

11.00

Засідання студентської ради самоврядування коледжу

Кабінет  №12

Гребінська С.І.

13.15

Засідання циклових комісій

Навч.кабінети

Голови цикл.ком.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

05.06

Понеділок

 

Вихідний

 

 

06.06

Вівторок

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

11.00

Засідання Педагогічної ради

Актова зала

Трішкіна Н.І.

13.15

Конкурс-презентацій

Актова зала

Пронак І.М.

14.50

Засідання адміністративної ради

Метод. кабінет

Найдук Г.І.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

 

07.06

Середа

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

13.15

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

14.00

Прибирання території

Коледж

Самборська І.М.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Шатровський Р.В.

 

15.00

Збори мешканців гуртожитку

Чит.зала

Гребінська С.І.

08.06

Четвер

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 12

Панькова Н.П.

13.15

Інформаційно-виховні години в групах товарознавчого відділення

навч. кабінети   

Куратори груп 

14.35

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

09.06

П’ятниця

 

11.00

Засідання ОМК

Метод.кабінет

Найдук Г.І.

11.00

Засідання студентської ради самоврядування

Кабінет № 12

Гребінська С.І.

13.15

Засідання циклових комісій

Навч. кабінети

Голови цикл.ком.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

12.06

Понеділок

11.00

Засідання адміністративної ради

Метод. кабінет

Найдук Г.І.

13.15

Засідання Педагогічної ради

Актова зала

Трішкіна Н.І.

14.35

Заняття предметних гуртків  

Навч. кабінети

Керівники гуртків

14.35

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. Зала

Кудінов С.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

13.06

Вівторок

 

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування фінансового відділення

Кабінет № 14

Фролова Н.Л.

13.15

Інформаційно-виховні години в групах  фінансового відділення

Навч. кабінети

Куратори груп

13.15

Засідання Кадрової комісії

Метод.кабінет

Трішкіна Н.І.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

14.06

Середа

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування технологічного відділення

Кабінет № 8

Назарчук Н.М.

13.15

Інформаційно-виховні години в групах технологічного відділення

Навч. кабінети

Куратори груп 

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт.зала

Шатровський Р.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

15.06

Четвер

11.00

Засідання Ради кураторів

Кабінет № 12

Гребінська С.І.

11.00

Засідання студентської Ради самоврядування товарознавчого відділення

Кабінет № 16

Панькова Н.П.

14.35

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

14.35

Консультації з навчальних предметів

Навч. кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Яцик В.В.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О

16.06

П’ятниця

13.15

Засідання циклових комісій

Навч. кабінети

Голови цикл.ком.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Викладачі фіз.вих.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О

17.06

Субота

11.00

День відкритих дверей

Актова зала

Трішкіна Н.І.

19.06

Понеділок

08.00

Засідання Педагогічної ради

Актова зала

Трішкіна Н.І.

11.00

Засідання адміністративної ради

Метод. кабінет

Найдук Г.І.

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

20.06

Вівторок

14.35

Консультації з навчальних предметів

Навч.кабінети

Викладачі

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

21.06

Середа

13.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

13.15

Прибирання території

Коледж

Зав.госп

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. зала

Красовський Р.Я.

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

22.06

Четвер

14.00

Санітарна година

Коледж

Куратори груп

15.00

Заняття спортивних секцій

Спорт. Зала

Кудінов С.В

15.00

Заняття художньої самодіяльності

Актова зала

Пронак А.О.

23.06

П’ятниця

12.00

Урочисте засідання присвячене випуску студентів заочного відділення

Актова зала

Нестерук Г.В.

13.00

Урочисте засідання присвячене випуску студентів товарознавчого відділення

Актова зала

Панькова Н.П.

15.00

Урочисте засідання присвячене випуску студентів фінансового відділення

Актова зала

Фролова Н.Л.

26.06

Понеділок

09.35

Поточні екзамени

Навч.кабінети

Викладачі

10.00

Засідання Педагогічної ради

Актова зала

Трішкіна Н.І.

27.06

Вівторок

09.35

Поточні екзамени

Навч.кабінети

Викладачі

28.06

Середа

День Конституції України

29.06

Четвер

09.35

Поточні екзамени

Навч.кабінети

Викладачі

30.06

П’ятниця

09.35

Поточні екзамени

Навч.кабінети

Викладачі

Заступник директора  з виховної роботи                                              С.І. Гребінська