Гуменюк Світлана Василівна
завідувач навчально-виробничої практики
Працює в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ з 1992 року по теперішній час.

Займала посади:

майстра виробничого навчання (1992-2000)
викладача (2000-2000);
завідувач технологічного відділення (2000-2012);
заступника директора з навчально-виробничої роботи (з квітня 2012 року по 2015 р.),
завідувач навчально-виробничої практики по теперішній час

Гуменюк Світлана Василівна закінчила Міжрегіональну Академія управління у місті Хмельницькому у 2000 році за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізацією: «Економіка та управління бізнесом» та здобула кваліфікацію менеджмент бізнесу.
Як завідувач навчально-виробничої практики Світлана Василівна є безпосереднім організатором виробничої практики студентів за денною та заочною формами навчання, підвищення кваліфікації викладачів-керівників практики та майстрів виробничого навчання. є укладачем наскрізних програм практики зі спеціальностей коледжу, з урахуванням сучасних змін у змісті освіти.
Розробила повний комплекс науково-методичного забезпечення дисциплін: «Економіка підприємств різних типів», створила та використовує в навчальному процесі інноваційні технології навчання. Надає методичну допомогу молодим викладачам та майстрам виробничого навчання, є членом методичної ради коледжу, виробничої ради тощо.
Володіє високими моральними якостями, загальною і професійною культурою. Вимоглива до себе і студентів, користується повагою серед колег та студентів коледжу.
ЇЇ досвід проведення практичних занять з використанням ситуаційних задач був узагальнений на рівні міського методичного об’єднання викладачів спеціальних дисциплін. Гуменюк Світлана Василівна займається організацією зв’язків з випускниками з питань їх працевлаштування та продовженням навчання в ВУЗах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

За плідну працю Гуменюк Світлана Василівна нагороджена:


Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2004 р.);

Почесною громотою Хмельницької обласної державної адміністрації (2016р.)
Почесною грамотою КНТЕУ (2002р)
Грамотою ХТЕК КНТЕУ (2011р.)
Подякою ХТЕК КНТЕУ (2003р.)
Подякою Хмельницької міської Ради (2013 р.)

Як, викладач, Світлана Василівна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист».
Сімейний стан: заміжня, має двох доньок.