«НАУКА – ЦЕ ДЕНЬ СЬОГОДНІШНІЙ І ПОГЛЯД У ДЕНЬ ЗАВТРАШНІЙ»

     У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Цього річ він припадає на 19 травня.

     Традиційно у травневі сонячні дні в стінах ХТЕК проводиться День науки під гаслом «НАУКА – ЦЕ ДЕНЬ СЬОГОДНІШНІЙ І ПОГЛЯД У ДЕНЬ ЗАВТРАШНІЙ»

     Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

     День науки – відносно молоде свято для українських учених, хоча Національна академія наук України (НАНУ) була створена ще 27 жовтня 1918 року.

     Без наукового працівника, без педагога держава не має майбутнього. Наполеглива праця викладачів коледжу примножує здобутки в науці, в вихованні громадян нашої країни. Адже наші викладачі – це справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності.

     Бажаємо науково-педагогічним працівникам, молодим науковим дослідникам ХТЕК міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності у новаторському пошуку та примноження його результатів.

     Нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах української молоді врожаєм мудрості та натхнення. Нових вам відкритій, новацій та звершень!

 IMG3256170518