Студентське життя

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Зміст виховання у позаурочний час визначається загальноколеджівською структурою, яка забезпечує участь кожного студента у різних видах, формах виховної діяльності з першого до випускного курсів. Розкладом та графіком  роботи визначені дні і години, в які проводяться виховні заходи. Щоденно працюють спортивні секції і клуб художньої самодіяльності.

Рівень сформованості світогляду наших студентів проявлявся на предметних олімпіадах, конкурсах, фестивалях, виховних заходах на рівні коледжу, міста, області – покладання квітів до Дня партизанської слави та до дня вшанування жертв Чорнобиля, участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку», участь в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської ім. Т.Шевченка участь у ХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, участь у виставці «Освіта і кар’єра», участь у виставці органів самоврядування, участь виїзному засіданні товариства «Просвіта», присвячене Дню відкриття Просвіти у Хмельницькому.

Студенти демонструють свої успіхи  у науково - практичній роботі, показуючи при цьому найкращі якості, здібності і таланти при проведенні: Дня технолога, Дня товарознавця, Дня фінансиста, науково – теоретичних і практичних  студентських конференцій, круглих столів, професійних конкурсів, брейн–рингів.

Рівень сформованості наукового світогляду наших студентів проявляється на предметних олімпіадах коледжу, міста, області, регіону та на всеукраїнських олімпіадах, науково-практичних конференціях, семінарах, просвітницьких проектах, благодійних акціях тощо.

  

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.