Студентське життя

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Зміст виховання у позаурочний час визначається загальноколеджівською структурою, яка забезпечує участь кожного студента у різних видах, формах виховної діяльності з першого до випускного курсів. Розкладом та графіком  роботи визначені дні і години, в які проводяться виховні заходи. Щоденно працюють спортивні секції і клуб художньої самодіяльності.

Рівень сформованості світогляду наших студентів проявлявся на предметних олімпіадах, конкурсах, фестивалях, виховних заходах на рівні коледжу, міста, області – покладання квітів до Дня партизанської слави та до дня вшанування жертв Чорнобиля, участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку», участь в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської ім. Т.Шевченка участь у ХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, участь у виставці «Освіта і кар’єра», участь у виставці органів самоврядування, участь виїзному засіданні товариства «Просвіта», присвячене Дню відкриття Просвіти у Хмельницькому.

Студенти демонструють свої успіхи  у науково - практичній роботі, показуючи при цьому найкращі якості, здібності і таланти при проведенні: Дня технолога, Дня товарознавця, Дня фінансиста, науково – теоретичних і практичних  студентських конференцій, круглих столів, професійних конкурсів, брейн–рингів.

Рівень сформованості наукового світогляду наших студентів проявляється на предметних олімпіадах коледжу, міста, області, регіону та на всеукраїнських олімпіадах, науково-практичних конференціях, семінарах, просвітницьких проектах, благодійних акціях тощо.

  

Останні новини

Зустріч випускників ТПП-30

24.06.2017

24 червня 2017 року до коледжу завітали випускники технологічного відділення групи ТПП – 30. 35 років минулу з закінчення коледжу.

Акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів

19.06.2017

З 19 по 21 червня 2017 року в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі розпочали роботу експертні комісії з проведення акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів.

«Музей: храм муз – 2017»

14.06.2017

9-11 червня 2017 р., у Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» (директор О.Г. Погорілець) пройшов Третій музейний форум «Музей: храм муз – 2017»

«Соціально-педагогічні основи розвитку особистості в сучасних умовах комунікації: досвід, проблеми, перспективи»

14.06.2017

30 травня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та викладачем, к.псих.н. Шмерко О.П. прийнято участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему «Соціально-педагогічні основи розвитку особистості в сучасних умовах комунікації: досвід, проблеми, перспективи», яка відбулася у Вінницькому технічному коледжі.

«Приготування страв з риби»

14.06.2017

13 червня 2017 року майстер виробничого навчання Шулик Людмила Петрівна провела в групі ТХ -114 відкрите заняття з елементами конкурсу з дисципліни «Навчальна практика».

День відкритих дверей Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницький.

12.06.2017

9 червня 2017 року радо зустрічали на Дні відкритих дверей студентів-випускників фінансового відділення працівники Управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницький.

Засідання колегії облдержадміністрації

26.05.2017

25.05.2017 р. Найдук Г.І. - заступник директора з навчальної роботи Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяла участь у засіданні колегії облдержадміністрації