Студентське життя

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Зміст виховання у позаурочний час визначається загальноколеджівською структурою, яка забезпечує участь кожного студента у різних видах, формах виховної діяльності з першого до випускного курсів. Розкладом та графіком  роботи визначені дні і години, в які проводяться виховні заходи. Щоденно працюють спортивні секції і клуб художньої самодіяльності.

Рівень сформованості світогляду наших студентів проявлявся на предметних олімпіадах, конкурсах, фестивалях, виховних заходах на рівні коледжу, міста, області – покладання квітів до Дня партизанської слави та до дня вшанування жертв Чорнобиля, участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку», участь в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської ім. Т.Шевченка участь у ХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, участь у виставці «Освіта і кар’єра», участь у виставці органів самоврядування, участь виїзному засіданні товариства «Просвіта», присвячене Дню відкриття Просвіти у Хмельницькому.

Студенти демонструють свої успіхи  у науково - практичній роботі, показуючи при цьому найкращі якості, здібності і таланти при проведенні: Дня технолога, Дня товарознавця, Дня фінансиста, науково – теоретичних і практичних  студентських конференцій, круглих столів, професійних конкурсів, брейн–рингів.

Рівень сформованості наукового світогляду наших студентів проявляється на предметних олімпіадах коледжу, міста, області, регіону та на всеукраїнських олімпіадах, науково-практичних конференціях, семінарах, просвітницьких проектах, благодійних акціях тощо.

  

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.