Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

23 березня 2017 р. В рамках декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту викладачами Гриценко О.М та Кізюн Л.І. проведено бінарне практично-лабораторне заняття з елементами ділової гри з дисципліни «Фінансовий облік» та «Інформаційні системи і технології в обліку» на тему: «Нарахування заробітної плати основним категоріям працівників»

22 березня 2017 року головою циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М. в рамках декади організовано круглий стіл на тему: «Який він - сучасний бухгалтер?»

21 березня 2017 року в рамках декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту відбулася VІ Науково-теоретична конференція на тему «Сучасний стан страхового ринку України та перспективи його розвитку».

21 березня 2017 р. відбулось відкриття декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту. З вітальним словом виступила директор Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Н.І. Трішкіна, завідувач фінансового відділення Н.Л.Фролова та голова циклової комісії бухгалтерського обліку фінансів і кредиту О.М. Гриценко.

20-21 березня 2017 року в Хмельницькому торговельно - економічному коледжі КНТЕУ Центр державних замовлень проводить для замовників та учасників ринку публічних закупівель курси з навчання та підвищення кваліфікації у даній сфері на тему: «Публічні закупівлі в Україні».

20 березня 2017 року в рамках декади циклова комісія бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту представила в методичному кабінеті Хмельницького торговельно-економічному коледжі виставку науково- методичної роботи викладачів.

17 березня 2017 р. викладачем циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності Кушнір Г.В. з дисципліни «Товарознавство. Непродовольчі товари» проведено семінарсько-практичне заняття з використанням ігрових технологій (інтелектуальна гра – «Товарознавчий КВК»).

17.03.2017 року в спортивному залі коледжу було проведено відкрите практичне заняття з фізичної культури, керівником фізичного виховання Яциком В.В. зі студентами групи БО-32, на тему: “Волейбол, удосконалення техніки подачі м’яча зверху та знизу”.

15 березня 2017 року викладач Бойчук Олена Леонідівна провела відкрите заняття в ТХ-114 з дисципліни «Технологія виробництва кулінарної продукції». Метою проведення практичного заняття було поглиблення та розширення знань з теми «Технологія виробництва страв і гарнірів з круп, бобових і макаронних виробів»

Урочисте закриття Декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності та професійне свято товарознавців «Я – ТОВАРОЗНАВЕЦЬ»

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.