Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

28 березня 2017 року викладачами Цісар Г.А., та Сольською В.В. , в рамках декади циклової комісії Оціночної діяльності, проведено засідання круглого столу на тему: «Проблеми та перспективи розвитку ринку житлової нерухомості в Хмельницькій області».

28.03.2017 року у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулося Урочисте відкриття циклу професійних заходів до декади циклової комісії оціночної діяльності та економіки.

Історики, краєзнавці, усі шанувальники давнього минулого Поділля і України разом з Краєзнавчим гуртком та клубом «Шлях до законності» Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету зустрілися з відомим Подільським істориком, краєзнавцем, журналістом та літератором, членом Національної Спілки журналістів України, членом Національної Спілки краєзнавців України та ГО «Спілка археологів України», Головою обласного осередку Конгресу літераторів України, керівником Центру Мархоцькознавства Захар'євим Володимиром Анатолійовичем.

24.03.2017 року для амбіційних, цілеспрямованих студентів, які шукають розвитку й офіційної роботи, у ХТЕК КНТЕУ пройшла зустріч із роботодавцем - ПриватБанком.

23 березня 2017 р. в читальному залі гуртожитку ХТЕК КНТЕУ відбувся виховний захід до відзначення 73-ї річниці визволення Проскурова-Хмельницького від німецько-фашистської окупації.

За ініціативою Подільської гільдії кулінарів 23 березня 2017 року на базі Хмельницького торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ відбулася Перша міжвузівська науково-практична конференція «Готельно-ресторанний сервіс та регіональна кухня Поділля»

Змагання з волейболу

23.03.2017 р. у актовій залі коледжу відбулася зустріч студентів товарознавчого відділення з психологом Хмельницької обласної юнацької бібліотеки Романюк Лесею Василівною, яка провела цікаву бесіду на тему «Чи модно те, що природно?».

23 березня 2017 р. викладачем Шмерко О. П. на засіданні гуртка «Фінансист» проведено круглий стіл на тему: «Особливості формування ресурсного потенціалу банків в сучасних умовах».

22 березня 2017 р. В рамках декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту викладачами Шмерко О. П. та Тереховою Н.П. проведено тренінг-екскурсію «Фінансова грамотність - запорука успіху» в КБ Приватбанк для студентів фінансового відділення групи БО – 32, БО – 33. Студенти отримали сертифікати учасників тренінг-екскурсії.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.