Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

В традиціях коледжу 11 квітня 2017 року відбувся традиційний День фінансового відділення. Святково прибрана Актова зала коледжу, усміхнені студенти та викладачі – усі готувались до такої визначної події у їх житті.

13 квітня 2017 року викладач Надворна Неля Едуардівна провела відкрите заняття в ТХ-114 з дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства». Метою проведення семінарського заняття було узагальнення та систематизація теоретичних знань та практичних вмінь з теми «Механічне та теплове устаткування закладів ресторанного господарства».

У стінах нашого коледжу 12 квітня пройшов найочікуваніший, найулюбленіший конкурс краси, юності та таланту «Міс коледжу - 2017»

Дати загальні характеристики деяким документам, ознайомити студентів із правилами оформлення документів допоможуть матеріали виставки «Мова ділових паперів»

Виховати у студентів небайдуже ставлення до людей, які потребують допомоги; формувати активну життєву позицію, яка проявляється у дієвій допомозі людям похилого віку, ветеранам, сиротам, інвалідам; розвивати у підростаючого покоління високі моральні якості є одним з головних завдань бібліотеки. Тому студентам коледжу було проведено виховний захід «Поспішай творити добро» з переглядом відеофільму.

11 квітня у читальному залі гуртожитку відбувся урок з писанкарства. У ході уроку студенти ознайомилися з особливостями українських писанок в різних регіонах України після чого взяли участь у розпису писанок.

«BEST FEST»

11.04.2017

11 квітня 2017 року в холі коледжу відбулась інтелектуальна гра – змагання, приурочені до Дня фінансового відділення, між викладачами та студентами під назвою «BEST FEST».

8 квітня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл на тему "Стипендіальне забезпечення та положення "Про відрахування". Зі 150 бажаючих до круглого столу було відібрано 45 представників студентства зі всієї України, одним із цих 45 учасників був єдиний представник з міста Хмельницького, наш студент, голова студентського самоврядування Бліндер Андрій.

6 квітня, напередодні світлої Вербної неділі, члени Краєзнавчого гуртка, студенти груп ТХ-116 та БО-34 Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету теж відвідали Музеї православ’я.

В читальному залі гуртожитку відбулася лекція з лікарем-інфекціоністом Хмельницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Цідик Тетяною Миколаївною на тему «Актуальні питання ВІЛ-інфекції»

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.