Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Зустріч була присвячена геніальному українському - Тарасу Шевченку. Здається, що розкрито вже усі сфери життя та багатогранної діяльності цієї видатної постаті. Але Шевченка багато не буває. Доповідачі обговорювали Шевченка як людину: «Зовнішність і антропологічні риси Тараса Шевченка».

18 вересня своє 50-річчя відзначав Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ. З цієї нагоди у святково прибраному закладі та актовій залі відбулися урочистості. На свято запросили численних гостей – випускників навчального закладу різних років, педагогів-ветеранів, інших відомих у місті поважних людей, які тим чи іншим чином пов’язані з коледжем.

Бібліотекарі ознайомили студентів з історією виникнення бібліотек, наголосили на важливості бібліотек в житті людини.

11 вересня 2015 р. студенти товарознавчого відділення груп ТКД-127, КДР-9, КДР-10 разом з викладачам Трішкіною Н.І., Цмикал О.М. і Пишненко О.В. відвідали та провели заняття на приватному виробничому підприємстві «Верест».

Спершу студенти відвідали стародавню церкву в селі Сутківці. Ця церква була побудована 1476 року і слугувала для двох цілей: як релігійна споруда, а також для захисту від нападів ворогів. Унікальність церкви в тому, що споруд такого віку у світі майже не збереглось.

Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший підзаробіток, дипломні роботи, незабутні викладачі, прогуляні пари… – все це спогади, які ви пронесете через все життя.

Подорож пролягала історичними місцями Подільського краю. Із задоволенням усі відвідали історичні місця нашого краю, побували на території Головченецького жіночого монастиря та прихилилися до цілющого джерела св. Онуфрія. Летичів радо зустрів звитягами Устима Кармалюка та заквітчаним спокоєм Санктуарію Діви Марії.

За планом роботи клубу на 2015-2016 н.р. на засіданні підбивались підсумки роботи клубу за 2014-2015 н.р. Затверджено мету, завдання та тематичні заняття роботи клубу «Берегиня»

Як смачно звучить слово «борщ». Ароматний, наваристий, насиченого калинового відтінку, заправлений салом з часничком, улюбленець кожного українця. Проте в кожному регіоні у кожної господині свій неповторний кулінарний рецепт.

У переддень Першовересня Директор коледжу Трішкіна Н.І., кандидат економічних наук, доцент. Щиро привітала зі святом Днем знань - справжнім святом мудрості, доброти і людяності.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.