Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

23 березня 2016 року в рамках декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту для студентів спеціальностей "Бухгалтерський облік"та «Фінанси і кредит» керуючий відділеням №1 ПМУБ в м. Хмельницькому Бігусяк Ольга Іванівна та викладачі Терехова Н.П., Шмерко О.П. провели заняття з фінансової грамотності для охочих знати як грамотно розпоряджатися коштами.

Саме такий тренінг пройшли студенти випускних груп товарознавчого та фінансового відділень в тренінговому центрі коледжу «Школа успіху».

Програма роботи конференції передбачала участь студентів та керівників в пленарному та секційних засіданнях, проведення екскурсій по навчальному закладу та по місту Харків

Метою заняття є закріплення теоретичних знань та формування професійних компетенції щодо складання оборотної відомості та балансу на кінець звітного періоду.

студентів фінансового відділення із практикуючим бухгалтером, регіональним представником газети «Все про бухгалтерський облік» Шиманською Оленою Олександрівною

на тему: «Доходи і видатки місцевих з бюджетів» з дисципліни «Бюджетна система» для студентів 3 курсу групи БО-29

Доповідачами було закцентовано увагу на визначній ролі ресурсів діяльності банківських установ, від обсягу і структури яких залежить масштаби і види здійснюваних ними активних операцій.

Студенти першого курсу зустрілися в командній грі «Брейн-ринг знавців української та світової літератури». Всі групи взяли активну участь та продемонстрували гарні знання.

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.