Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

В рамках фестивалю громадською спілкою «Український кулінарний союз» було організовано професійні конкурси: «Кращий шеф-кухар 2015», «Кращий кондитер 2015», Краща команда шеф-кухарів 2015. Суддями конкурсів були почесні міжнародні судді ВАКС кулінарних змагань, всесвітньовідомі зірки кулінарного мистецтва.

2 листопада до ХТЕК КНТЕУ із студентами груп КДР-11, ІДП-1, ОМ-18 завітали автори наукового видання «Замки і фортеці з-понад Кучманського шляху»

Столиця Прикарпаття має багато назв. Для когось він просто Франківськ, для когось – Франек, Станіслав, Станіславів, а для когось – Сталінськ-Прикарпатський. Особисто для мене Івано-Франківськ – біла ворона, яка відрізняється від більшості міст Галичини. Основна відмінність: перевага духу сучасності над атмосферою типової галицької провінційності.

Засідання клубу «Цікаві зустрічі» у 2015-2016 н.р. під керівництвом викладача іноземної мови Н.С.Швець. У засіданні взяли участь студенти I-их курсів. На зустріч зі студентами були запрошені працівники дитячої кімнати міліції Південно-західного відділення міліції УМВС у Хмельницькій області.

Відкрите заняття з дисципліни: «Світова література» на тему: «Морально-філософська проблематика роману Федора Достоєвського «Злочин і кара»

Інструктаж провела майстер виробничого навчання Кайдановська Софія Францівна Під час інструктажу студенти формували професійні навики працівника торгівлі в сучасних умовах з використанням елементів тренінгу.

22 жовтня 2015 року в 14.00 біля кінотеатру Т. Шевченко Хмельницька міська організація Товариства Червоного Хреста України запросили студентів Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ прийняти участь у благодійному фестивалі-конкурсі яблучного пирога «День зі смаком яблука» з метою збору допомоги для підтримки малозахищених верств населення, які знаходяться під опікою Червоного хреста.

22 жовтня в приміщенні гуртожитку поводився кулінарний конкурс «Я вмію готувати суп» з метою виявлення кулінарних здібностей та вміння приготування студентами їжі між мешканцями гуртожитку.

Практичне заняття на тему: «Оцінка житлової нерухомості» проводилося у формі ділової гри. Заняття відвідали заступник директора коледжу з навчальної роботи Г. І. Найдук, завідувач фінансового відділення Н. Л. Фролова, викладачі циклової комісії бухгалтерського обліку, економіки та фінансів, циклової комісії оціночної діяльності і циклової комісії діловодства та філологічних дисциплін.

Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.