Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Декада традиційно завершується 1 грудня святом «День технолога». Протягом двох тижнів викладачі і студенти будуть організовувати і брати участь у різноманітних заходах професійного спрямування - конкурси, виставки, конференції, семінари. Нагадуємо, що на свято Дня технолога запрошуються усі випускники технологічного відділення!

У конкурсі взяли участь 20 студентів Призові місця посіли: І місце – Кіпцар Юлія (ОА-1) ІІ місце – Марцонь Єлизавета (БО-32); Ляшкова Вероніка (КДР-10) ІІІ місце – Пасєка Каріна (ДО-10); Посікера Богдан (БО-32); Гончарук Альона (БО-32)

Усі 20 учасників змагалися між собою за найкращого знавця, творчу та оригінальну особистість, намагалися виявити глибокі, грунтовні та творчі знання.

В олімпіаді взяли участь 18 студентів. Призові місця зайняли: І місце – Кіпцар Юлія (група ОА-1); Галюк Янна (група ТКД-128) ІІ місце – Шостацька Катерина (група БО-30) ІІІ місце – Кицай Настя (група БО-30); Пасічук Наталія (група БО-30)

На основі декламації, виконання українських пісень та інсценування студенти передавали любов до рідної мови, України, її пісенного скарбу, художнього слова.

Завдяки хорошій підготовці викладачем Хмельницького торговельно-економічного коледжу Яциком Володимиром Васильовичем спортсмени посіли І - місце серед команд коледжів міста Хмельницького

У програмі фестивалю: тренінги, майстер-класи, індивідуальні консультації професійних психологів, тренерів, консультантів, фахівців духовних та оздоровчих практик України. Почесний гість фестивалю –міжнародний бізнес-тренер із Європи.

Дипломом та кубком лауреата регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продуктів (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» в номінації: «Робота та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничих сферах» Освітянські послуги

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

Велике значення має небезпека, яка спричиняється транспортними засобами. Вона полягає у безпеці дорожнього руху. Недотримання правил руху часто призводить до дорожньо-транспортних пригод, які в свою чергу часто закінчуються трагічно – обриваючи людські життя.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.