Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

до Міжнародного Дня 8 березня у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувалась виставка-продаж парфумерно-косметичних, галантерейних, сувенірів, робіт «Хенд-мейд», чаю та кондитерських виробів.

Мета: розширити уявлення студентів про значення хліба в житті української родини; розвивати вміння чесно заробляти свій хліб та навички шанувати працю; виховувати любов до праці й повагу до людей праці.

Вже традиційна для нашого навчального закладу студентська науково-практична конференція «Товари ХХІ століття»,

із запрошенням студентів всіх спеціальностей та представників інших навчальних закладів міста Хмельницького.

Чай – це не тільки одне з найвеличніших відкриттів людського розуму, але одне із самих дивовижних творінь рук людських. Проростаючи в дикому вигляді лише в Індокитаї між 15 і 40° північної широти, він в культурі вийшов далеко за свої межі.

Голос споживача має лунати впевнено, звертаючи увагу суспільства на якість, безпеку та культуру споживання і впливаючи на прийняття важливих рішень влади та бізнесу з урахуванням інтересів споживачів.

підготовлений викладачем «Продовольчих товарів» Митрофановою Надією Миколаївною та студентами ІІ курсу групи ТКД-128. За час проведення даного заходу студенти товарознавчого відділення та гості дізнались багато цікавого про історію сиру, технологічні особливості виробництва різних видів сирів, особливості споживання у різних країнах світу. Кульмінацією заходу була дегустація сирів ПрАТ «Віньковецький сирзавод» із визначенням «Найсмачнішого» на думку споживачів. СМАЧНОГО!

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.