Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Оформлена виставка “Тарас Шевченко – духовний код нації”, до складу якої входили художні твори Шевченка і видання що містили репродукції його картин. Гостями заходу були представники юнацької обласної бібліотеки.

на тему: «Предмети сервірування столу, їх характеристика», «Технологія приготування десертів та напоїв» зі студентами ІІІ курсу групи ТХ-108

Дорогі жінки - вчителі! Спасибі вам за те, що учите нас наукам, доброті.

Хлопці та чоловіки привітали усіх жінок з святом весни

Із творчістю та життєвим шляхом Шевченка студенти можуть ознайомитися з інформаційного матеріалу та переглянувши видання.

Випускникам комбінату розповіли про умови вступу та перспективи навчання у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ

Мета зустрічі - популяризація спеціальності, мотивація навчання за спеціальністю, підтримка зв’язків із випускниками.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.