Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Міс коледж 2016 визнано студентку групи ДО-11 Погомій Людмилу

Олімпіада розпочалася 20 квітня 2016 року з урочистого відкриття, на якому із привітанням виступила: Трішкіна Ніна Іванівна – голова Ради директорів ВНЗ І ІІ р. а. Хмельницької обл., директор Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ

Для студентів в читальному залі бібліотеки діє виставка «Професійний орієнтир»

Шановні колеги та студенти!!!

Це захід для учнів, студентів, викладачів та вчителів та молодих людей, що прагнуть постійно розвиватись, працювати над розширенням та удосконаленням професійних компетентностей і практичних навичок. Фестиваль започатковано за ініціативи тренінгового центру ХТЕК КНТЕУ «Школа успіху» та за сприяння голови Ради директорів ВНЗ І і ІІ рівнів акредитації Хмельницької області кандидата економічних наук Трішкіної Ніни Іванівни.

«Здрастуй, Грузія!» - це спільний творчий проект харківських майстрів фотомистецтва.

У засіданні взяли участь директор коледжу Н.І.Трішкіна, заступники директора з навчальної та виховної роботи Г.І.Найдук та І.О.Шпичко, викладачі та майстри виробничого навчання.

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.