Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

07 листопада 2017 року студенти товарознавчого відділення Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відвідали Кондитерську Корпорацію ROSHEN, яка сьогодні є однією з найбільших світових виробників кондитерських виробів (у рейтингу Global Top-100 Candy Companies посідає 24-те місце).

За ініціативою голови циклової комісії суспільних дисциплін кандидата історичних наук, доцента Матвєєва А.Ю. у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ стали традиційними зустрічі з видатними істориками, краєзнавцями, археологами, які несуть нові історичні знання, розширюють світогляд, дають натхнення та нову хвилю до пізнання історії України та Подільського краю, формують нове патріотичне покоління.

03.11.2017 проведено відкрите практичне заняття-екскурсія з дисципліни «Товарознавство. Продовольчі товари» за темою «Розпізнавання асортименту, органолептична оцінка якості ковбасних виробів» на базі виробничо-торговельного підприємства «ВЕРЕСТ», яке спеціалізується на виробництві та продажу ковбасної продукції.

3 листопада 2017 року в аудиторії фінансових дисциплін № 4 відбулось практичне заняття у формі навчального тренінгу на тему «Розрахунок видатків на освіту: складання тарифікаційного списку педагогічних працівників» викладача Наталії Леонідівни Фролової та студентів 3 курсу групи БО-32 .

2 листопада у гуртожитку відбувся конкурс на кращу студентську кімнату. Основними критеріями для оцінювання кімнат визначено: санітарний стан кімнат; художньо-естетичне оформлення кімнати; активність проживаючих у проведенні різноманітних заходів в гуртожитку; дотримання внутрішнього розпорядку гуртожитку.

За ініціативою директора ХТЕК КНТЕУ Трішкіної Н.І., 1 листопада 2017 року, в обласній бібліотеці ім. М.Островського був проведений відкритий захід, приурочений до року Японії в Україні .

28 жовтня відзначають день визволення України від фашистських загарбників. В рамках цієї дати студентами групи ТХ-114 було проведено п’ятихвилинку приурочену цій події.

26 жовтня 2017 року відбулося інтерактивне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Математика» на тему «Застосування похідної до дослідження функції та побудови її графіка»

26 жовтня 2017 року, відповідно до запланованого плану заходів Подільського осередку «Подільська гільдія кулінарів» Громадської спілки «Український кулінарний союз» на базі коледжу ХТЕК КНТЕУ відбувся тренінг для офіціантів на тему: «Стимулювання продажу ресторанної продукції».

25 жовтня у коледжі відбулася лекція-бесіда з кураторами груп на тему «Боротьба з наркоманією»

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.