Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Тему «Еколого-економічні проблеми виробництва іграшок» на інтегрованому занятті з дисциплін «Основи екології та безпеки товарів народного споживання» та «Товарознавство. Непродовольчі товари» розкрили викладачі коледжу студентам III курсу денної форми навчання спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» 23 листопада 2016 року.

Майстер-клас з приготування мусів з риби, гарбуза, броколі

22 листопада, в рамках діяльності клубу «Цікаві зустрічі» під керівництвом Н.С.Швець 22 студентів Хмельницького торговельно-економічного колледжу КНТЕУ завітали на екскурсію до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Гарбуз – одна з найулюбленіших сільськогосподарських культур в Україні і світі! Тому гарбуз бере участь у багатьох обрядах і страви з нього є традиційними для народного столу. Комусь дівчата “гарбуза підносили”, а когось лякали “гарбузовою головою” із свічкою всередині.

Цього річ відзначаючи 25-річницю незалежності України викладачі і студенти підготували виставку сервірованих столів під гаслом: «Співоча Україна.»

Кожен народ має свою власну історію, історію, яку створили і вистраждали впродовж багатьох століть і тисячоліть попередні покоління. Але серед усіх цих сумних подій - Голодомор 1932-1933 рр.

Клуб «Шлях до законності» завітав до прикордонників

17 листопада у Хмельницькій міській раді було нагороджено голову студентського самоврядування коледжу – Бліндера Андрія. Міський голова, Симчишин О.С., вручив Андрію грамоту за активну участь у громадському житті навчального закладу, успіхи в навчанні та з нагоди відзначення Дня студента.

18.11.2016 року відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки»

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.