Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Перше вересня…. Перші лекції… Перші викладачі…

01.09.2017

     Тепле безтурботне літо залишилося позаду, а ми зустрічаємо не менше довгоочікуваний вересень. Цей день завжди особливо урочистий і хвилючий для нас, адже саме з нього починається цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до майбутньої професії, до самостійного життя!

     Сьогодні студенти нового набору відвідали своє перше заняття, яке назавжди залишиться у їх пам’яті. Перше вересня…. Перші лекції… Перші викладачі…

     А для того, щоб навчання у коледжі було легким та плідним пропонуємо студентам-початківцям наступні поради-рекомендації:

      ПРАВИЛО 1. Слухайте  і  чуйте  викладача.  Додамо:  слухайте мовчки.  Лекція  –це  не  місце для  знайомства та спілкування  з однокурсниками, їх проводять задля ознайомлення студентів з основами професії.
      ПРАВИЛО 2. Якщо Ви не погоджуєтеся з лектором, то зовсім не обов’язково одразу перебивати його. Інакше з перших днів увесь курс зрозуміє, що Ви – абсолютно невихована людина. У Вас виникає непереборне бажання висловитися або поставити запитання – викладач завжди радий Вас вислухати в останні хвилини лекції, після неї або на практичних і семінарських заняттях.
      ПРАВИЛО 3. Якщо Вам нудно, і все, що відбувається на лекції, Вам далеке, то запитайте себе – а чи справжній Ви студент, якщо Вам нецікава лекція фахівця? Для  початку спробуйте своїм виглядом виявити інтерес, потім – знайти важливе і цікаве для себе у словах викладача. Зацікавлений вигляд студента завжди робить маленьке диво. Викладач змінюється, працює захоплено. І Вам теж стає цікаво.
      ПРАВИЛО 4. На лекціях слід вести конспект, тобто робити записи. Конспект лекції студенти пишуть для себе. Тому використовуйте скорочення, позначки, які, можливо, зрозумілі лише Вам. Одразу помітите, що швидкість конспектування на лекції значно зросла.
      ПРАВИЛО 5. Обов’язково приходьте на всі заняття до всіх викладачів. По-перше, Ви зрозумієте, які питання навчальної дисципліни і як детально варто вивчати, де їх відшукувати як тлумачити. По-друге, лише так ви зможете спілкуватися з фахівцем і накопичувати професійний досвід.Back to News

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.