Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Перше вересня…. Перші лекції… Перші викладачі…

01.09.2017

     Тепле безтурботне літо залишилося позаду, а ми зустрічаємо не менше довгоочікуваний вересень. Цей день завжди особливо урочистий і хвилючий для нас, адже саме з нього починається цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до майбутньої професії, до самостійного життя!

     Сьогодні студенти нового набору відвідали своє перше заняття, яке назавжди залишиться у їх пам’яті. Перше вересня…. Перші лекції… Перші викладачі…

     А для того, щоб навчання у коледжі було легким та плідним пропонуємо студентам-початківцям наступні поради-рекомендації:

      ПРАВИЛО 1. Слухайте  і  чуйте  викладача.  Додамо:  слухайте мовчки.  Лекція  –це  не  місце для  знайомства та спілкування  з однокурсниками, їх проводять задля ознайомлення студентів з основами професії.
      ПРАВИЛО 2. Якщо Ви не погоджуєтеся з лектором, то зовсім не обов’язково одразу перебивати його. Інакше з перших днів увесь курс зрозуміє, що Ви – абсолютно невихована людина. У Вас виникає непереборне бажання висловитися або поставити запитання – викладач завжди радий Вас вислухати в останні хвилини лекції, після неї або на практичних і семінарських заняттях.
      ПРАВИЛО 3. Якщо Вам нудно, і все, що відбувається на лекції, Вам далеке, то запитайте себе – а чи справжній Ви студент, якщо Вам нецікава лекція фахівця? Для  початку спробуйте своїм виглядом виявити інтерес, потім – знайти важливе і цікаве для себе у словах викладача. Зацікавлений вигляд студента завжди робить маленьке диво. Викладач змінюється, працює захоплено. І Вам теж стає цікаво.
      ПРАВИЛО 4. На лекціях слід вести конспект, тобто робити записи. Конспект лекції студенти пишуть для себе. Тому використовуйте скорочення, позначки, які, можливо, зрозумілі лише Вам. Одразу помітите, що швидкість конспектування на лекції значно зросла.
      ПРАВИЛО 5. Обов’язково приходьте на всі заняття до всіх викладачів. По-перше, Ви зрозумієте, які питання навчальної дисципліни і як детально варто вивчати, де їх відшукувати як тлумачити. По-друге, лише так ви зможете спілкуватися з фахівцем і накопичувати професійний досвід.Back to News

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.