Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

«День знань»

31.08.2017

     31.08.2017 року у стінах коледжу відбулося свято «День знань». Слова найкращих побажань пролунали від директора коледжу Трішкіної Н.І., заступника директора з навчальної роботи – Найдук Г.І. та заступника директора з виховної роботи – Гребінської С.І. Привітала зі святом студентів, також, і голова студентської ради самоврядування Краснюк Софія.  

     Традиційно студенти нового набору отримали Залікову книжку та Ключ до знань.

День знань для вас настав,
В цей вересневий день,
студентом нашим ти став,
Гордись цим день у день.
Вперед крокуйте ви сміливо,
Не розгубіть своїх бажань.
І коледж радо вам відкриє
Країну професійних знань.

 

     З початком нового навчального року вас, дорогі наші студенти! Бажаємо вам, щоб навчальний рік став для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

     А вам, шановні батьки! Ми дуже вдячні за розуміння, підтримку, за те, що ви є нашими однодумцями, партнерами, незмінними помічниками. Тож дай вам Бог здоров’я, терпіння, сімейного благополуччя і хороших дітей!Back to News

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.