Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

«Музей: храм муз – 2017»

14.06.2017

     Історія та культура Меджибожа увібрали у себе дивовижне поєднання спадщини кількох народів та релігій. Тому недаремно сюди щороку приїздять і туристи, і діячі музейництва, і науковці, щоб відчути енергію місця, яке дихає історією. Саме тут, 9-11 червня 2017 р., у Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» (директор О.Г. Погорілець) пройшов Третій музейний форум «Музей: храм муз – 2017».

     В рамках цього мистецького заходу було проведено XVII науково-краєзнавчу конференцію «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України: туризм як чинник європейської інтеграції, соціального та культурного розвитку». У конференції, серед відомих науковців Києва, Рівного, Вінниччини, Кам’янця-Подільського, прийняли участь і викладачі нашого коледжу – заступник директора з виховної роботи, к.е.н. С.І. Гребінська, голова циклової комісії суспільних дисциплін, к.і.н., доцент А.Ю, Матвєєв та голова циклової комісії виробництва харчової продукції Г.В. Низенко. Увазі учасників конференції були представлені наукові доповіді «Розвиток туризму, як один із пріоритетних напрямків економічного розвитку України» та «Гастрономічний туризм як спосіб відродження національних традицій: на прикладі ДІКЗ «Межибіж».Back to News

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.