Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

20 листопада 2017 року розпочалась декада циклової комісії виробництва харчової продукції.

З нагоди відзначення Дня студента Хмельницька міська рада нагородила студентку ІІІ курсу групи БО-32 Гончарук Альону грамотою за активну участь у громадському житті навчального закладу та успіхи у навчанні.

Святкова програма до Дня студента подарувала залу сучасні танці, улюблені пісні та креативні сюрпризи від викладачів. Але найбільш хвилюючим моментом стало отримання подарунку, який не можливо виміряти ні фінансово, ні матеріально. Це прапор України з підписами вояків та волонтерів, що захищають наш спокій в зоні АТО.

15 листопада 2017 року в стінах Хмельницького торговельно-економічного коледжу відбулась ІІ регіональна науково-практична конференція «Соціально-гуманітарний дискурс: лінгвокраїнознавчий, соціальний та професійний аспект».

Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету оголошує конкурс творчих робіт для учнів 9 - 11 класів шкіл м. Хмельницького та Хмельницької обл. «Молодь обирає якість».

14 листопада 2017 р. Гриценко О.М. – голова циклової комісії бухгалтерського обліку фінансів і кредиту прийняла активну участь в ярмарці професій у смт. Ярмолинці, а також відвідала Ярмолинецький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 і гімназія школи» з профорієнтаційною роботою.

З 6 по 10 листопада проведений тиждень заходів до Всесвітнього дня філософії

8 листопада, напередодні свята Дня української писемності та мови, студенти групи ДО-12 запросила всіх на захід «Українська мова єднання». Основний меседж даного заходу - „Ми – українці! Хай усіх нас єднає належність до великого народу».

09 листопада 2017 р. у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся вже традиційний для цієї пори року професійний конкурс «Кращий за професією».

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.