Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

23.03.2017 р. у актовій залі коледжу відбулася зустріч студентів товарознавчого відділення з психологом Хмельницької обласної юнацької бібліотеки Романюк Лесею Василівною, яка провела цікаву бесіду на тему «Чи модно те, що природно?».

23 березня 2017 р. викладачем Шмерко О. П. на засіданні гуртка «Фінансист» проведено круглий стіл на тему: «Особливості формування ресурсного потенціалу банків в сучасних умовах».

22 березня 2017 р. В рамках декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту викладачами Шмерко О. П. та Тереховою Н.П. проведено тренінг-екскурсію «Фінансова грамотність - запорука успіху» в КБ Приватбанк для студентів фінансового відділення групи БО – 32, БО – 33. Студенти отримали сертифікати учасників тренінг-екскурсії.

23 березня 2017 р. В рамках декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту викладачами Гриценко О.М та Кізюн Л.І. проведено бінарне практично-лабораторне заняття з елементами ділової гри з дисципліни «Фінансовий облік» та «Інформаційні системи і технології в обліку» на тему: «Нарахування заробітної плати основним категоріям працівників»

22 березня 2017 року головою циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М. в рамках декади організовано круглий стіл на тему: «Який він - сучасний бухгалтер?»

21 березня 2017 року в рамках декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту відбулася VІ Науково-теоретична конференція на тему «Сучасний стан страхового ринку України та перспективи його розвитку».

21 березня 2017 р. відбулось відкриття декади циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту. З вітальним словом виступила директор Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ Н.І. Трішкіна, завідувач фінансового відділення Н.Л.Фролова та голова циклової комісії бухгалтерського обліку фінансів і кредиту О.М. Гриценко.

20-21 березня 2017 року в Хмельницькому торговельно - економічному коледжі КНТЕУ Центр державних замовлень проводить для замовників та учасників ринку публічних закупівель курси з навчання та підвищення кваліфікації у даній сфері на тему: «Публічні закупівлі в Україні».

20 березня 2017 року в рамках декади циклова комісія бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту представила в методичному кабінеті Хмельницького торговельно-економічному коледжі виставку науково- методичної роботи викладачів.

17 березня 2017 р. викладачем циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності Кушнір Г.В. з дисципліни «Товарознавство. Непродовольчі товари» проведено семінарсько-практичне заняття з використанням ігрових технологій (інтелектуальна гра – «Товарознавчий КВК»).

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.