Новини

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

09.03.17 р в рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності проведено тематичну виховну годин в групах І - ІІІ курсів на тему: «Через престижний заклад до престижної професії».

В рамках декади циклової комісії та згідно графіку відкритих занять проведено відкрите практичне заняття з елементами тренінгу з дисципліни «Менеджмент» на тему «Розробка заходів мотивації на підприємстві» (група КДР-10, Пронак І.М.)

Саме під таким гаслом 7 березня відбулися Шевченківські читання на базі інституту МАУП.

07.03.17 р у актовій залі ХТЕК КНТЕУ відзначали свято весни та жінок.

З повагою Трішкіна Н.І.

Із творчістю та життєвим шляхом Шевченка студенти можуть ознайомитися з інформаційного матеріалу та переглянувши видання, представлені на виставці «Слава Кобзарю».

06 березня 2017 р. викладачем вищої категорії Цмикал О.М. в рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності проведене відкрите практичне заняття з дисципліни «Товарознавство квітів»

Для студентів випускних груп Пронак Іриною Миколаївною вже традиційно проведено майстер-клас «Молодь починає та виграє; ефективні способи пошуку роботи в сучасних умовах»

В рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувались олімпіади з навчальних дисциплін циклу серед студентів ІІ-ІІІ курсу.

В рамках декади циклової комісії товарознавства та комерційної діяльності та до Міжнародного Дня 8 березня у Хмельницькому торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувалась виставка-продаж парфумерно-косметичних, галантерейних товарів, сувенірів, чаю та кондитерських виробів ТМ «Мономах».

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.