Бібліотека

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 5

Бібліотека ХТЕК – інформаційний, просвітницький, культурний заклад який має абонемент, затишний читальний зал та книгосховище.

Роботу бібліотеки забезпечують Лєскова Л.М. та Левченко С. Б.

Ресурсна база бібліотеки:

  • близько 30-ти тисяч підручників та навчальних посібників;
  • постійно діюча виставка нових надходжень;
  • методичне забезпечення;
  • електронні видання;
  • програмне забезпечення „Бібліограф”.

Користувачами бібліотеки є понад 1000 студентів денної та заочної форм навчання, викладачі та працівники коледжу.

В читальному залі запропоновано для користування студентам 5 комп’ютерів, які в майбутньому плануються підключенню до мережі Інтернет.

На допомогу студентам заочної форми навчання періодично оновлюється постійно діючий стелаж де викладені методичні рекомендації, опорні конспекти, тексти, лабораторні практикуми, якими студенти можуть вільно користуватися в читальному залі.

Інформаційні технології в бібліотеці

Автоматизація бібліотечних послуг здійснюється на основі програмного забезпечення „Бібліограф”.

Виховна робота

Велику увагу приділяють працівники бібліотеки популяризації літератури з виховання патріотизму, формування правових знань, правової культури, здорового способу життя. Однією з найпоширеніших форм пропаганди бібліотечного фонду є книжкові виставки присвячені важливим історичним подіям та календарним святам.

В приміщенні бібліотеки коледжу і читального залу постійно діють: виставки нових надходжень «Книги-новинки», які заслуговують на увагу, з якої викладачі та студенти дізнаються про надходження до бібліотеки; виставка періодичних видань «Калейдоскоп періодичних видань», яка знайомить з останніми новинами України і світу; cтатті на важливі та актуальні теми, перегляд журналів допомагає у підготовці до занять та розширює кругозір; виставка аудиодисків «Навчання сьогодні: зручно, легко, доступно» з матеріалом навчального предмета. До уваги студентів новий засіб оволодіння знаннями для більш повного і точного розуміння предмету. Диски повністю відповідають курсу предмета, значно збагачуючи його виклад засобами мультимедіа.     З творами класиків вітчизняної та зарубіжної літератури знайомить виставка «Незабутні сторінки класичної літератури», тут кожному знайдеться книга до смаку. Вони допоможуть сформувати поведінку, моральність і спосіб життя.         В читальному залі до Дня міста розроблена виставка «Місто, в якому я живу». Студенти мали  можливість переглянути фото сучасного міста Хмельницького, ознайомитися з архітектурними шедеврами минулого століття, з історією міста, прочитати твори митців рідного краю.       У жовтні бібліотекарі підготували виставку до Дня визволення України від фашистських загарбників «Вони помирали, щоб жила Україна». Вона знайомить з подіями, що призвели до переломних моментів у ході війни. А також можна багато дізнатися про роль маршалів українського походження у цій перемозі.

Одночасно з релігійним святом Покрови прийнято відзначати День українського козацтва. Тому в читальному залі відкрито виставку «Козаку – найперше воля, козаку – найперше честь». Виставка розкриває ідею козацької держави, знайомить з козацькою символікою, історією створення війська Запорізького, з сучасним гетьманом українського козацтва та продовженням славних традицій.

Виставка «Вернісаж кулінарних шедеврів» про те, що смачна, здорова їжа завжди піднімає настрій, дарує життєвий тонус, заряджає невичерпною енергією. В приготуванні страв усім допоможуть кулінарні книги.

СПИСОК НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Завантажити СПИСОК НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.doc

Останні новини

«Знавець устаткування ЗРГ»

24.11.2017

23 листопада 2017 року року викладач Надворна Н.Е., провела брейн ринг «Знавець устаткування ЗРГ» серед студентів ІІ курсу

Подорож у світ професій

24.11.2017

23 листопада 2017 р. у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті м. Хмельницького відбувся захід «Подорож у світ професій»

«Допоки пам'ять в серці не згасає».

23.11.2017

Пам'яті найбільшої трагедії XX століття присвячена виставка-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає».

«Електронна пошта»

22.11.2017

22 листопада 2017 року викладачем Манзюк Тетяною Вікторівною було проведено відкрите лекційне заняття в групі ОА-4 з дисципліни «Інформатика» на тему: «Електронна пошта».

«Перші кроки»

22.11.2017

Відбулася виставка-розпродаж кондитерських виробів «Перші кроки», де вперше про себе заявили студенти першого курсу, як майбутні технологи.

«Картопляні фантазії»

21.11.2017

21 листопада 2017 року

«Облік запасів»

21.11.2017

21 листопада 2017 р. викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку, фінансів і кредиту Гриценко О.М проведено відкрите лекційне заняття із застосуванням інтерактивних технологій з дисципліни «Фінансовий облік» на тему: «Облік запасів», група ОА- 2.