Бібліотека

Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Тернопільська, 5

Бібліотека ХТЕК – інформаційний, просвітницький, культурний заклад який має абонемент, затишний читальний зал та книгосховище.

Роботу бібліотеки забезпечують Лєскова Л.М. та Левченко С. Б.

Ресурсна база бібліотеки:

  • близько 30-ти тисяч підручників та навчальних посібників;
  • постійно діюча виставка нових надходжень;
  • методичне забезпечення;
  • електронні видання;
  • програмне забезпечення „Бібліограф”.

Користувачами бібліотеки є понад 1000 студентів денної та заочної форм навчання, викладачі та працівники коледжу.

В читальному залі запропоновано для користування студентам 5 комп’ютерів, які в майбутньому плануються підключенню до мережі Інтернет.

На допомогу студентам заочної форми навчання періодично оновлюється постійно діючий стелаж де викладені методичні рекомендації, опорні конспекти, тексти, лабораторні практикуми, якими студенти можуть вільно користуватися в читальному залі.

Інформаційні технології в бібліотеці

Автоматизація бібліотечних послуг здійснюється на основі програмного забезпечення „Бібліограф”.

Виховна робота

Велику увагу приділяють працівники бібліотеки популяризації літератури з виховання патріотизму, формування правових знань, правової культури, здорового способу життя. Однією з найпоширеніших форм пропаганди бібліотечного фонду є книжкові виставки присвячені важливим історичним подіям та календарним святам.

В приміщенні бібліотеки коледжу і читального залу постійно діють: виставки нових надходжень «Книги-новинки», які заслуговують на увагу, з якої викладачі та студенти дізнаються про надходження до бібліотеки; виставка періодичних видань «Калейдоскоп періодичних видань», яка знайомить з останніми новинами України і світу; cтатті на важливі та актуальні теми, перегляд журналів допомагає у підготовці до занять та розширює кругозір; виставка аудиодисків «Навчання сьогодні: зручно, легко, доступно» з матеріалом навчального предмета. До уваги студентів новий засіб оволодіння знаннями для більш повного і точного розуміння предмету. Диски повністю відповідають курсу предмета, значно збагачуючи його виклад засобами мультимедіа.     З творами класиків вітчизняної та зарубіжної літератури знайомить виставка «Незабутні сторінки класичної літератури», тут кожному знайдеться книга до смаку. Вони допоможуть сформувати поведінку, моральність і спосіб життя.         В читальному залі до Дня міста розроблена виставка «Місто, в якому я живу». Студенти мали  можливість переглянути фото сучасного міста Хмельницького, ознайомитися з архітектурними шедеврами минулого століття, з історією міста, прочитати твори митців рідного краю.       У жовтні бібліотекарі підготували виставку до Дня визволення України від фашистських загарбників «Вони помирали, щоб жила Україна». Вона знайомить з подіями, що призвели до переломних моментів у ході війни. А також можна багато дізнатися про роль маршалів українського походження у цій перемозі.

Одночасно з релігійним святом Покрови прийнято відзначати День українського козацтва. Тому в читальному залі відкрито виставку «Козаку – найперше воля, козаку – найперше честь». Виставка розкриває ідею козацької держави, знайомить з козацькою символікою, історією створення війська Запорізького, з сучасним гетьманом українського козацтва та продовженням славних традицій.

Виставка «Вернісаж кулінарних шедеврів» про те, що смачна, здорова їжа завжди піднімає настрій, дарує життєвий тонус, заряджає невичерпною енергією. В приготуванні страв усім допоможуть кулінарні книги.

СПИСОК НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Завантажити СПИСОК НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.doc

Останні новини

«З Поділлям у серці… Відомі земляки»

21.09.2017

20 вересня 2017 року заступником директора з виховної роботи Гребінською С.І. та головою циклової комісії суспільних дисциплін Матвєєвим А.Ю. відвідано Товариство української мови ім.Т.Шевченка «Просвіта», а саме круглий стіл «З Поділлям у серці… Відомі земляки» приурочений до 80-річчя Хмельницької області.

«Рідне місто моє»

21.09.2017

В цьому році виповнюється 586 років з часу першої писемної згадки про наше місто.

Міжнародний день миру

21.09.2017

Студенти коледжу групи ТХ-119 долучилися до святкування всесвітнього дня миру.

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

19.09.2017

18 вересня на майданчику коледжу відбувся благодійний ярмарок на допомогу військовим, які на сході захищають нашу країну.

Ласкаво просимо в Хмельницький!

17.09.2017

Екскурсія розпочалась із найпопулярнішого місця зустрічі більшості хмельничан – біля торговельного центру «Дитячий світ». Далі – багата на історичні пам’ятки – Проскурівська. Історії з життя міста XIX початку XX ст. захоплюють!

Інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари»

14.09.2017

13 вересня 2017 р. проведено інтерактивне лекційне заняття на тему «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство» зі спеціальності 5.03050702 «Комерційна діяльність» викладачем Трішкіною Н.І. зі студентами групи КДР-11.

Конкурс стіннівок

12.09.2017

Оригінали виставлені на цокольному поверсі коледжу.