Трішкіна Ніна Іванівна

Директор коледжу

  Трішкіна Ніна Іванівна

кандидат економічних наук, доцент,

директор коледжу

 

З 1991 р. по теперішній час працює в Хмельницькому торговельно-економічному коледжі. Займала посади:

 • лаборанта(1991)
 • майстра виробничого навчання (1991-1992)
 • методиста заочного відділення (1992-1996)
 • викладача (1996-1998)
 • завідувача товарознавчим відділенням (1998-2007)
 • заступник директора з навчально-методичної роботи (2007-2008)
 • директора коледжу з 2008 року по теперішній час.

 Трішкіна Ніна Іванівна закінчила у 1991 році Київський торговельно-економічний інститут за спеціальністю „Товарознавство та організація торгівлі непродовольчими товарами” та здобула кваліфікацію „товарознавець вищої категорії”.

  У Київському торговельно-економічному університеті захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: ”Товарна політика оптового підприємства в системі маркетингу” за спеціальністю: „Економіка, організація і управління підприємством” (16.03.2006р.).

З 2001 року Трішкіна Н.І. опублікувала 161 наукову та науково-методичну працю.

Взяла участь у роботі 56 науково-теоретичних, науково-практичних та науково-методичних конференціях різних рівнів.

 Більше 18 років є членом секції товарознавства підкомісії з товарознавства і торговельного підприємництва Науково-методичної комісії з економіки та підприємництва при Міністерстві освіти і науки України.

 За плідну працю Трішкіна Н.І. нагороджена:
 • Почесною грамотою Хмельницької обласної Ради за відданість обраній професії, заслуги в реалізації завдань національної політики в галузі освіти, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання української молоді, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди Дня працівників освіти (06.10.2013 р.)
 • Почесною грамотою Хмельницької міської Ради за багаторічну, сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для підприємств, установ і організацій міста Хмельницького та з нагоди ювілею (05.04.2012 р.).
 • Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих молодших спеціалістів для сфери торгівлі, ресторанного господарства і бюджетних установ та з нагоди 50-річчя від дня народження (05.04.2012 р.).
 • Почесною грамотою Міністерства освіти і науки (16.08.2007 р.);
 • Почесною грамотою КНТЕУ з нагоди 40 річчя з дня заснування технікуму та за сумлінну багаторічну працю (27.09.2005 р. КНТЕУ);
 • Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації управління освіти і науки (№105-К від 20.09.2004 р.).

 У 2009 р. в Хмельницькому регіональному рейтингу популярності «Людина року» отримала перемогу в номінації «Кращий науковець».

У 2012 р. на обласному конкурсі стала переможцем у номінації «Кращий директор вищого навчального закладу І–ІІ рівнів акредитації».

 У 2012 р. отримала вчене звання «доцент».

 Останні п’ять років очолює навчальний заклад - Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ, займається формуванням кадрового складу, проведенням профорієнтаційної роботи, організацією навчально-виховного процесу, науковою роботою, студентською науковою роботою, оновленням матеріально-технічної бази, становленням коледжу як найкращого в регіоні.

 Трішкіна Ніна Іванівна - скарбниця знань, умінь, досвіду й людина, яка усвідомлює важливість прийнятих рішень, відчуває власну відповідальність за їх результати і має здатність передбачати майбутнє.

 Як, викладач, Ніна Іванівна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист».

Сімейний стан: заміжня.