Список вступників

Список

вступників спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Діловодство

(9 клас)

Група № 1

 

з/п

ПІБ

Середній бал

Результати екзаменів

Разом

диктант

математика

 

Березна Оксана Анатоліївна

 

8

 

 

 

Бобрівник Тетяна Андріївна

 

10

 

 

 

Герасимюк Єлизавета Олександрівна

 

9

 

 

 

Горенко Лідія Олександрівна

 

8

 

 

 

Григор Вікторія Русланівна

 

6

 

 

 

Дем’янчук Оксана Петрівна

 

9

 

 

 

Дядюх Валерія Ігорівна

 

10

 

 

 

Йолкіна Яна Володимирівна

 

11

 

 

 

Козютинська Анастасія Андріївна

 

8

 

 

 

Макарова Анна Дмитрівна

 

8

 

 

 

Надувана Валерія Вадимівна

 

6

 

 

 

Хомовська Уляна Сергіївна

 

9

 

 

Список

вступників спеціальності 071 Облік і оподаткування

Облік і аудит

(9 класів)

Група № 2

 

з/п

ПІБ

Середній бал

Результати екзаменів

Разом

 

диктант

математика

 

 

Андрушко Анастасія Василівна

 

11

 

 

 

 

Березюк Ольга Анатоліївна

 

9

 

 

 

 

Бухта Руслана Олегівна

 

8

 

 

 

 

Войчук Аліна Вікторівна

 

4

 

 

 

 

Герасімчук Юлія Сергіївна

 

9

 

 

 

 

Грищук Анна Василівна

 

8

 

 

 

 

Добровольська Вікторія Леонідівна

 

9

 

 

 

 

Ковальчук Кристіна Володимирівна

 

4

 

 

 

 

Корнійчук Олена Вікторівна

 

9

 

 

 

 

Кріль Софія Іванівна

 

10

 

 

 

 

Липушанська Олександра Олегівна

 

5

 

 

 

 

Лукіянчук Анастасія Віталіївна

 

6

 

 

 

 

Малик Ілона Віталіївна

 

7

 

 

 

 

Марчук Богдана Дмитрівна

 

9

 

 

 

 

Онищук Катерина Вікторівна

 

7

 

 

 

 

Остапʼюк Андріана Романівна

 

5

 

 

 

 

Палчинський Владислав Віталіївна

 

8

 

 

 

 

Романюк Ірина Юріївна

 

10

 

 

 

 

Юхименко Яна Русланівна

 

8

 

 

 

Список

вступників спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Фінанси і кредит

(9 класів)

Група № 3

 

з/п

ПІБ

Середній бал

Результати екзаменів

Разом

диктант

математика

 

Адамський Валентин Олександрович

 

8

 

 

 

Атаманюк Анна Миколаївна

 

6

 

 

 

Благодир Володимир Анатолійович

 

6

 

 

 

Величко Уляна Віталіївна

 

6

 

 

 

Война Владислав Русланович

 

8

 

 

 

Данильчук Анжела Олегівна

 

6

 

 

 

Кокойко Єва Іванівна

 

6

 

 

 

Краснопера Софія Сергіївна

 

8

 

 

 

Кузняк Анастасія Андріївна

 

7

 

 

 

Мазур Тетяна Анатоліївна

 

10

 

 

 

Наконечна Христина Олександрівна

 

9

 

 

 

Папірна Олександра Сергіївна

 

7

 

 

 

Підгурний Роман Сергійович

 

6

 

 

 

Савчук Анна Юріївна

 

9

 

 

 

Самборська Юлія Аркадіївна

 

9

 

 

 

Собчук Діана Олександрівна

 

8

 

 

 

Сучок Тетяна Станіславівна

 

6

 

 

 

Теслюк Артем Вікторович

 

9

 

 

 

Тишко Дарья Павлівна

 

10

 

 

 

Трухін  Іван Віталійович

 

6

 

 

 

Чернобровцева Маргарита Юріївна

 

9

 

 

 

Шарова Карина Олегівна

 

8

 

 

Список

вступників спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Оціночна діяльність

(9 клас)

Група № 4

 

№ з/п

ПІБ

Середній бал

Результати екзаменів

Разом

диктант

математика

 

Бужанська Надія Юріївна

 

9

 

 

 

Гришак Дмитро Васильович

 

10

 

 

 

Дзяд Катерина Олександрівна

 

5

 

 

 

Жуковський Назар Олександрович

 

8

 

 

 

Карнась Вікторія Вадимівна 

 

8

 

 

 

Кирилюк Михайло Сергійович

 

8

 

 

 

Колинчук Олександр Сергійович

 

8

 

 

 

Кушнір Назарій Андрійович

 

8

 

 

 

Кушнір Юлія Олександрівна

 

10

 

 

 

Лебідь Дем’ян Андрійович

 

9

 

 

 

Марценюк Наталія Анатоліївна

 

5

 

 

 

Навроцька Каріна Віталіївна

 

6

 

 

 

Онищук Владислав Олександрович

 

8

 

 

 

Рибчинська Віта Олександрівна

 

8

 

 

 

Харченко Катерина Вадимівна

 

5

 

 

Список

вступників 075 Маркетинг

спеціальності 5.03050702 Комерційна діяльність

Група№ 5

з/п

Прізвище, ім`я, по батькові вступників

Результати екзаменів

Разом

диктант

математика

1

Бородій Оксана Романівна

6

 

 

2

Войтовський Вікторія Вікторівна

4

 

 

3

Грищук Катерина Григорівна

8

 

 

4

Дзержинський Віталій Анатолійович

8

 

 

5

Козінчук Михайло Олегович

6

 

 

6

Корчевний Олександр Олександрович

5

 

 

7

Кот Крістіна Андріївна

9

 

 

8

Луценко Владислав Денисович

6

 

 

9

Мазур Діана Віталіївна

8

 

 

10

Макогон Олексій Віталійович

10

 

 

11

Манкевич Тамара Євгеніївна

6

 

 

12

Мартинчук Георгій Олександрович

4

 

 

13

Мартинюк Дмитро Васильович

8

 

 

14

Побережна Ніна Михайлівна

8

 

 

15

Побережна Олександра Юріївна

9

 

 

16

Поха Карина Віталіївна

9

 

 

17

Соколова Вікторія Вікторівна

5

 

 

18

Формалюк Діана Русланівна

7

 

 

19

Шевченко Тетяна Володимирівна

-

 

 

20

Шинкарук Анастасія Анатоліївна

9

 

 

21

Шустін Владислав Олегович

8

 

 

Список

вступників 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність

Група№ 6

 

з/п

Прізвище, ім`я, по батькові вступників

Результати екзаменів

Разом

диктант

математика

 

Алєксова Діана Петрівна

8

 

 

 

Андрусяк Аделіна Віталіївна

6

 

 

 

Брицька Ганна Олександрівна

6

 

 

 

Загоруй Карина Володимирівна

9

 

 

 

Запишнюк Максим Олександрович

9

 

 

 

Івкова Альона Олегівна

9

 

 

 

Конєва Аміна Русланівна

8

 

 

 

Кононюк Вадим Олександрович

8

 

 

 

Кравчук Яна Русланівна

8

 

 

 

Кульчицька Наталія Миколаївна

9

 

 

 

Курка Зоряна Володимирівна

8

 

 

 

Лачова Вікторія Олександрівна

8

 

 

 

Майко Вікторія Олександрівна

9

 

 

 

Мисько Олександр Олегович

8

 

 

 

Мутель Ярослава Володимирівна

9

 

 

 

Нарольський Владислав Миколайович

8

 

 

 

Ніязов Олександр Алішерович

-

 

 

 

Омелянчук Іванна Вячеславівна

9

 

 

 

Папаш Олена Олегівна

8

 

 

 

Параскевич Ангеліна Олександрівна

9

 

 

 

Пастернак Володимир Володимирович

8

 

 

 

Пира Анастасія Володимирівна

7

 

 

 

Попович Діана Вікторівна

10

 

 

 

Пронак Денис Миколайович

9

 

 

 

Римарчук Віталій Ігорович

7

 

 

 

Стрілець Давид Дмитрович

9

 

 

 

Убоженко Марія Олексіївна

10

 

 

 

Фесько Марина Олександрівна

7

 

 

 

Хитра Юлія Юріївна

8

 

 

 

Шевчук Богдан Валерійович

5

 

 

Список

вступників 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

5.03051001 Товарознавство та комерційна діяльність

Група№ 7

 

з/п

Прізвище, ім`я, по батькові вступників

Результати екзаменів

Разом

диктант

математика

 

Богач Вікторія Олександрівна

8

 

 

 

Висльовський Петро Олександрович

6

 

 

 

Гончар Олексій Костянтинович

4

 

 

 

Дишкант Владислава Ігорівна

8

 

 

 

Заворотний Андрій Сергійович

7

 

 

 

Іванова Сніжана Іванівна

7

 

 

 

Коваленко Дмитро Сергійович

8

 

 

 

Коваль Денис Володимирович

9

 

 

 

Ковальчук Наталія Олександрівна

8

 

 

 

Кучерява Марія Григорівна

9

 

 

 

Любарчук Анастасія Валеріївна

6

 

 

 

Михалюк Карина Олександрівна

8

 

 

 

Онофрійчук Анастасія Віталіївна

6

 

 

 

Пасічник Владислав Олегович

6

 

 

 

Покалюк Валерія Анатоліївна

5

 

 

 

Рибчинський Андрій Миколайович

6

 

 

 

Рикун Анжеліка Олексіївна

6

 

 

 

Салецька Дарія Володимирівна

4

 

 

 

Сацюк Олександра Олегівна

-

 

 

 

Уланова Аня Олегівна

-

 

 

 

Урода Ольга Володимирівна

-

 

 

 

Чайнюк Катерина Сергіївна

-

 

 

 

Пац Владислав Володимирович

8

 

 

Список

вступників спеціальності 181 Харчові технології, Виробництво харчової продукції

(9 класів)

Група № 8

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові абітурієнта

Результати екзаменів

Разом 

диктант

математика

 

Абрамович  Альона Миколаївна

6

 

 

 

Береза Дмитро Андрійович

8

 

 

 

Блінов  Вадим Олегович

8

 

 

 

Бондар  Вікторія Вікторівна

7

 

 

 

Власішин  Олександр Русланович

6

 

 

 

Грицак Богдана Олександрівна

8

 

 

 

Дуда  Діана Сергіївна

9

 

 

 

Дядик  Альона Олександрівна

9

 

 

 

Зеленюк Вікторія Олегівна

10

 

 

 

Катасонова  Катерина Олександрівна

8

 

 

 

Ковальчук  Дарія Андріївна

6

 

 

 

Копія  Євген Володимирович

9

 

 

 

Круліковська  Анастасія Юріївна

9

 

 

 

Кузьма  Степан Павлович

8

 

 

 

Куц  Давид Вікторович

8

 

 

 

Матвеєв  Ілля Анатолійович

7

 

 

 

Мисько  Андрій Олегович

8

 

 

 

Мороз  Михайло Вадимович

8

 

 

 

Назарук Ірина Ігорівна

8

 

 

 

Нащубська  Ольга Вадимівна

7

 

 

 

Невмивака  Софія Сергіївна

8

 

 

 

Орищишина  Христина Русланівна

10

 

 

 

Пазник  Руслана Русланівна

6

 

 

 

Ратушняк  Єлизавета Володимирівна

8

 

 

 

Ратушняк  Катерина Анатоліївна

8

 

 

 

Рибій  Лідія Володимирівна

6

 

 

 

Стахова  Юлія Володимирівна

9

 

 

 

Ткачук  Ангеліна Олегівна

6

 

 

 

Фарфурко Яна Олегівна

9

 

 

 

Яцишина  Дарія Ігорівна

-

 

 

Список

вступників спеціальності 181 Харчові технології, Виробництво харчової продукції

 (9 класів)

Група № 9

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові абітурієнта

Результати екзаменів

Разом

диктант

математика

 

Бойко  Дар’я Валентинівна

8

 

 

 

Галабурда  Владлена Олександрівна

-

 

 

 

Грис  Ірина Олександрівна

7

 

 

 

Гуменна  Анна Євгеніївна

7

 

 

 

Другак  Олександр Вадимович

7

 

 

 

Іван  Барбара Лайошівна

10

 

 

 

Ігнат Тимофій Андрійович

-

 

 

 

Катеринін  Радіон Григорович

7

 

 

 

Кедров  Павло Вікторович

9

 

 

 

Кирилов  Марк Вячеславович

7

 

 

 

Клімішен Дмитро Віталійович

6

 

 

 

Кучерявий  Дмитро Олександрович

8

 

 

 

Ліщук Руслана Вікторівна

-

 

 

 

Маковський  Андрій Владиславович

7

 

 

 

Манкевич  Тамара Євгенівна     

6

 

 

 

Междугорний  Владислав Олександр

7

 

 

 

Мумінова Діана Гайратівна

7

 

 

 

Нікітенко  Вікторія Олександрівна

10

 

 

 

Пазинюк Віталій Олександрович

9

 

 

 

Поха  Карина Віталіївна

9

 

 

 

Рабош  Назар Васильович

6

 

 

 

Ратушняк Олексій Віталійович

-

 

 

 

Семенов Олександр Юрійович

7

 

 

 

Ситюк  Єлизавета Василівна

6

 

 

 

Федорцова  Анастасія Ігорівна

7

 

 

 

Фрічко  Олександр Володимирович

7

 

 

 

Храпак  Денис Олександрович

8

 

 

 

Червінська Світлана Анатоліївна

8

 

 

 

Шевчук  Мирослав Вікторович

10

 

 

 

Юшко  Костянтин Костянтинович

-

 

 

 

Янушевський  Дмитро Олегович

7